Κούλογλου: Υποψήφιος ευρωβουλευτής με τη Νέα Αριστερά

22:00 - 30/03/2024

Σε ανάρτησή του στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης, ο Στέλιος Κούλογλου ανακοίνωσε ότι θα είναι ξανά υποψήφιος στις ευρωεκλογές με τη Νέα Αριστερά.

Διαβάστε Περισσότερα στο tovima
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Υποψήφιος ευρωβουλευτής με τη Νέα Αριστερά ο Στέλιος Κούλογλου

Με μια μακροσκελή ανάρτησή του στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης, ο Στέλιος Κούλογλου ανακοίνωσε ότι θα είναι υποψήφιος στις ευρωεκλογές με τη Νέα Αριστερά. Στην ανάρτησή του υπενθυμίζει ότι έφυγε τον Οκτώβριο του 2023 από τον ΣΥΡΙΖΑ εκφράζοντας τη δυσαρέσκειά του «για τα φαινόμενα εκφυλισμού». Στη συνέχεια εξηγεί ότι η χώρα χρειάζεται «μια μεγάλη πράσινη δημοκρατική επανάσταση» και καταλήγει εξηγώντας ότι μόνο η Νέα Αριστερά ως νέα, σοβαρή πολιτική δύναμη απαλλαγμένη από τα λάθη του παρελθόντος μπορεί να πει την αλήθεια. Αναλυτικά η ανάρτησή του Στις επικείμενες Ευρωεκλογές θα είμαι υποψήφιος με τη Νέα Αριστερά! Όπως γνωρίζετε, τον Οκτώβριο του 2023 διαχώρισα τη θέση μου από τα φαι

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Ευρωεκλογές 2024: Υποψήφιος με τη Νέα Αριστερά ο Κούλογλου

O Στέλιος Κούλογλου, με ανάρτησή του στα social media, ανακοίνωση την υποψηφιότητα του στις ευρωεκλογές με τη Νέα Αριστερά. Μεταξύ άλλων στην ανάρτησή του ο κ. Κούλογλου τόνισε ότι έφυγε από τον ΣΥΡΙΖΑ τον περασμένο Οκτώβριο λόγω «φαινομένων πολιτικού εκφυλισμού», ενώ επισήμανε ότι οι «εξελίξεις δικαίωσαν απόλυτα την επιλογή μου». Ολόκληρη η ανάρτηση του Κούλογλου: […] Το άρθρο Ευρωεκλογές 2024: Υποψήφιος με τη Νέα Αριστερά ο Κούλογλου εμφανίστηκε πρώτα στο Ελεύθερος Τύπος.

Διαβάστε το στο eleftherostypos.gr

Οι πρώτες δέκα υποψηφιότητες στο ευρωψηφοδέλτιο της Νέας Αριστεράς

Οι πρώτες δέκα υποψηφιότητες στο ευρωψηφοδέλτιο της Νέας Αριστεράςerini.apostolidou Sun, 31/03/2024 - 20:00

Διαβάστε το στο sofokleousin.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tovima

Γιάννα Αγγελοπούλου: Κατόρθωμα ολόκληρης της χώρας οι Ολυμπιακοί Αγώνες του 2004

Άρης – Ολυμπιακός 1-1: Έχασαν έδαφος οι ερυθρόλευκοι που έχουν δικαιολογημένα παράπονα από τη διαιτησία

Μητσοτάκης για ΑΙΓΙΣ: «Προετοιμασμένοι για το φετινό καλοκαίρι»

Κικίλιας: «Δύσκολη η φετινή αντιπυρική περίοδος, θα δώσουμε μάχη το καλοκαίρι»

Πειραιάς: Ηλικιωμένη έπεσε στη θάλασσα

Ιορδανία: Οι βουλευτικές εκλογές θα διεξαχθούν στις 10 Σεπτεμβρίου