Μαριλίνα Βακονδίου: «Στο Survivor είχαν ατροφήσει οι μύες των ποδιών μου, είχα πάθει μόλυνση στις πατούσες»

12:01 - 31/03/2024

Η Μαριλίνα Βακονδίου παραχώρησε δηλώσεις στο I love Σου Κου και στην Δέσποινα Παναγιωτίδου και μίλησε για την εμπειρία της […] The post Μαριλίνα Βακονδίου: «Στο Survivor είχαν ατροφήσει οι μύες των ποδιών μου, είχα πάθει μόλυνση στις πατούσες» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μαριλίνα Βακονδίου: “Στο Survivor είχαν ατροφήσει οι μύες των ποδιών μου, είχα πάθει μόλυνση στις πατούσες” | Zappit

Η Μαριλίνα Βακονδίου παραχώρησε δηλώσεις στο I love Σου Κου και στην Δέσποινα Παναγιωτίδου και μίλησε για την εμπειρία της από το Survivor, την Χρύσα Χατζηγεωργίου και τον Φάνη Μπολέτση και την αποχώρησή της. «Είπα ότι είναι πολύ κοντά και κάνουν παρέα και ο Φάνης προστατεύει την Χρύσα. Δεν το είπα με κακή έννοια, τους […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»