Κατερίνα Στικούδη για τα αρνητικά σχόλια: «Με στεναχώρησε που έκριναν τα κιλά μου, αλλά δεν θα δώσω λόγο σε κανέναν»

09:09 - 02/04/2024

Η Κατερίνα Στικούδη έκανε μια νέα βραδινή έξοδο, λίγες εβδομάδες μετά τη γέννηση του δεύτερου παιδιού To άρθρο Κατερίνα Στικούδη για τα αρνητικά σχόλια: «Με στεναχώρησε που έκριναν τα κιλά μου, αλλά δεν θα δώσω λόγο σε κανέναν» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Η Στικούδη απαντά στα αρνητικά σχόλια: «Θα φάω μέχρι σκασμού και λόγο δεν θα δώσω σε κανέναν»

Η Κατερίνα Στικούδη έκανε δηλώσεις στους τηλεοπτικούς φακούς των εκπομπών και αναφέρθηκε στη νέα της ζωή μετά τη γέννηση και του δεύτερου παιδιού της αλλά έστειλε και μια απάντηση στους επικριτές της που σχολιάζουν την εξωτερική της εμφάνιση. Σε ερώτηση της εκπομπής «Happy Day» η τραγουδίστρια απάντηση: «Υπάρχει αϋπνία με το μωρό στο σπίτι. Όταν έρχεται ένα νέο μωράκι πρέπει να το φροντίσουμε, να το προσέξουμε. Με τον Βύρωνα το προσπαθούμε, να είναι ενεργός. Θέλουμε χρόνο για να προσαρμοστούμε στα νέα δεδομένα» . Για τις αρνητικές αντιδράσεις που έχει εισπράξει η Κατερίνα Στικούδη τόνισε: «Δεν θεωρώ ότι πρέπει να καθόμαστε στη σιωπή, ειδικά όταν μια γυναίκα βρίσκεται στην περίοδο της λοχε

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Κατερίνα Στικούδη: Η απάντηση στα αρνητικά σχόλια για τα κιλά της – «Δεν θα δώσω λόγο σε κανέναν»

Η Κατερίνα Στικούδη έκανε δηλώσεις στις κάμερες των ψυχαγωγικών εκπομπών.

Διαβάστε το στο real.gr

Κατερίνα Στικούδη: "Με στεναχώρησε που έκριναν τα κιλά μου, αλλά δεν θα δώσω λόγο σε κανέναν"

"Υπάρχει πολλή αυπνία με το μωρό στο σπίτι"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»