Folli Follie: Ήθελα να χτίσω κάτι δικό μου και να μην είμαι απλά ο γιος του Κουτσολιούτσου»

13:00 - 04/04/2024

Να διαχωρίσει τη θέση του χωρίς, ωστόσο, να μειώσει την επιτυχία του πατέρα του επιχείρησε ο Τζώρτζης Κουτσολιούτσος απολογούμενος, για δεύτερη μέρα, ενώπιον του Τριμελούς Εφετείου Κακουργημάτων για την υπόθεση παραποίησης των οικονομικών δεδομένων της Folli Follie. «Ήθελα να χτίσω κάτι δικό μου και να μην είμαι απλά ο γιος του Κουτσολιούτσου» ανέφερε χαρακτηριστικά σημειώνοντας, παράλληλα, πως ο πατέρας του Δημήτρης Κουτσολιούτσος δημιούργησε κάτι μοναδικό. «Η συνεισφορά του πατέρα που στην Ασία ήταν διάχυτη, αυτό που κατάφερε είναι μοναδικό. Ένα brant ελληνικό να έχει τέτοια απήχηση εκεί» τόνισε και συνέχισε λέγοντας : «Σήμερα που έχουν κλείσει δυστυχώς τα μαγαζιά, αν πάτε στη Σαγκάη η

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Folli Follie: «Ήθελα να χτίσω κάτι δικό μου και να μην είμαι απλά ο γιος του Κουτσολιούτσου»

Ο κατηγορούμενος αναφέρθηκε στις δραστηριότητες του αλλά και το όραμα που είχε και «πήρε σάρκα και οστά»

Διαβάστε το στο news.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Dj Valentino για Ελένη Μενεγάκη: «Όταν βάζεις νερό στο κρασί σου, γίνεται νερόκρασο και δεν πετυχαίνει»

Ο Γιώργος Λιάγκας διέψευσε το ρεπορτάζ της Κατερίνας Καινούργιου – «Έπρεπε να κάνει ghosting» λέει ο Ετεοκλής Παύλου

Νέα ανάρτηση Καλλιάνου: Άδωνι, δεν τα βάζω μαζί σου – Όσο ο πατέρας μου έσβηνε, έψαχναν να βρουν αν πληροί τα κριτήρια για ΜΕΘ

Αυτό το βίντεο «έκαψε» τους «εγκεφάλους» στη δολοφονία Λυγγερίδη – Ντυμένοι Άγιοι Βασίληδες έδωσαν το πρόσταγμα για επίθεση

Η Ματίνα Παγώνη απαντά στον Γιάννη Καλλιάνο: «Υπάρχουν κριτήρια, για να μπει στη ΜΕΘ και να διασωληνωθεί ένας ασθενής»

Stoiximan Super League: Φαβορί για το πρωτάθλημα η ΑΕΚ – Βαθμολογία και πρόγραμμα