Συγκινεί ο Σωκράτης Φάμελλος για τον θάνατο της συζύγου του: «Δεν μπορούσα να είναι εκεί που πρέπει»

02:00 - 09/04/2024

Ο πρόεδρος της Κοινοβουλευτικής Ομάδας του ΣΥΡΙΖΑ Σωκράτης Φάμελλος σε μία σπάνια εξομολόγηση. Η παιδική ηλικία, οι σπουδές, ο θάνατος […] The post Συγκινεί ο Σωκράτης Φάμελλος για τον θάνατο της συζύγου του: «Δεν μπορούσα να είναι εκεί που πρέπει» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σωκράτης Φάμελλος: «Λύγισε» μιλώντας για την απώλεια της συζύγου του – «Θα προτιμούσα να μη συνεχίσω»

Ο πρόεδρος της Κοινοβουλευτικής Ομάδας του ΣΥΡΙΖΑ, Σωκράτης Φάμελλος το βράδυ της Δευτέρας 8 Απριλίου βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή «Στιγμές» , Μεταξύ άλλων, ο Σωκράτης Φάμελλος αναφέρθηκε στην απώλεια της συζύγου του και το γεγονός ότι δεν ήταν όσο παρών θα ήθελε λόγω επαγγελματικών υποχρεώσεων «έσπασε». «Δυστυχώς δεν ήταν μικρή η περίοδος της ασθένειας και […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Σωκράτης Φάμελλος: Συγκινεί για τον θάνατο της συζύγου του – Δεν μπορούσα να είμαι εκεί που πρέπει

Σε μια σπάνια εξομολόγηση προχώρησε ο πρόεδρος της Κοινοβουλευτικής Ομάδας του ΣΥΡΙΖΑ Σωκράτης Φάμελλος.Σε μια σπάνια εξομολόγηση προχώρησε ο πρόεδρος της Κοινοβουλευτικής Ομάδας του ΣΥΡΙΖΑ Σωκράτης Φάμελλος.Μίλησε για την παιδική του ηλικία, τις σπουδές, το θάνατο της γυναίκας του και τη σχέση με τον αδελφό του και γνωστό τραγουδιστή Μανώλη. «Δυστυχώς δεν ήταν μικρή η περίοδος της ασθένειας και η δική μου απουσία με τις υποχρεώσεις του υπουργείου […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»