Ταξιάρχης Χάνος: «Μοιραζόμασταν την κόρη μας με την Ελισάβετ αλλά μου στοίχισε γιατί ήθελα να ήμουν μαζί της»

11:00 - 12/04/2024

Απόσπασμα από την εκπομπή Μαμα-δες που θα προβληθεί την Κυριακή προβλήθηκε στο Happy Day. Ο Ταξιάρχης Χάνος μίλησε για το πόσο του έλειπε η κόρη του, Μαρία Χάνου, από την καθημερινότητά του, μετά από το διαζύγιό του με την Ελισάβετ Κωνσταντινίδου. Απόσπασμα από την εκπομπή Μαμα-δες που θα προβληθεί την Κυριακή προβλήθηκε στο Happy Day. Ο Ταξιάρχης Χάνος μίλησε για το πόσο του έλειπε η κόρη του, Μαρία Χάνου, από την καθημερινότητά του, μετά από το διαζύγιό του με την Ελισάβετ Κωνσταντινίδου. «Δεν είναι πάντα θετικό το παράδειγμα των γονιών. Λειτουργεί και αρνητικά. Το ότι χωρίσαμε […]

Διαβάστε Περισσότερα στο thecaller.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ταξιάρχης Χάνος: «Μοιραζόμασταν την κόρη μας με την Ελισάβετ αλλά μου στοίχισε γιατί ήθελα να ήμουν μαζί της»

"Το παιδί θα σου πει, ναι, αλλά εσύ έφυγες κάποια στιγμή, που μου το είπε. Καλά έκανε και μου το είπε, αφού είχε δίκιο"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thecaller.gr

Αφρικανική σκόνη: Σε «πορτοκαλί πολιορκία» η χώρα – Πότε υποχωρεί, πού θα βρέξει

Κωνσταντάρας: «Τώρα το θυμήθηκε η Σταματίνα ότι ο Παπανώτας ήταν προσβλητικός;»

Χουάνκαρ: «Θα “πεθάνουμε” στο γήπεδο για τους τρεις βαθμούς κόντρα στην ΑΕΚ»

Γιώργος Λιάγκας: «Ακούω ότι θα κάνει πρόταση ο Acun στην Μενεγάκη, δεν ντρέπονται αυτοί που τα γράφουν;»

Κωνσταντίνος Μπογδάνος-Σκληρή απάντηση στον Άγγελο Βουράκη για την απόλυση από τον ΣΚΑΪ: «Υπερασπίζεται τον στάβλο του»

Δημήτρης Πανόπουλος: «Ο Δημήτρης Παπανώτας έχει στηρίξει το MeToo αλλά η δήλωσή του ήταν προβληματική»