Νίκος Βέρτης: Αυτό είναι το πρόβλημα υγείας που τον οδήγησε στο νοσοκομείο

11:09 - 14/04/2024

Στο νοσοκομείο μεταφέρθηκε εσπευσμένα το Σάββατο 13/4 ο Νίκος Βέρτης. Σύμφωνα με ανακοίνωση που εξέδωσε το To άρθρο Νίκος Βέρτης: Αυτό είναι το πρόβλημα υγείας που τον οδήγησε στο νοσοκομείο δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Νίκος Βέρτης: To πρόβλημα υγείας που τον οδήγησε στο νοσοκομείο

Εσπευσμένα στο νοσοκομείο μεταφέρθηκε ο Νίκος Βέρτης με αποτέλεσμα να ακυρωθούν οι εμφανίσεις του στο νυχτερινό κέντρου ΥΤΟΝ αυτό το Σαββατοκύριακο. Δείτε την ανακοίνωση του ΥΤΟΝ: «Λόγω εσπευσμένης μεταφοράς του Νίκου Βέρτη στο νοσοκομείο, οι προγραμματισμένες εμφανίσεις του αγαπημένου μας καλλιτέχνη στο Yton The Music Show για αυτό το Σάββατο 13/4 και την Κυριακή 14/4 […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Νίκος Βέρτης: Γαστρεντερίτιδα, φέρεται να τον έστειλε στο νοσοκομείο

Ο τραγουδιστής ακύρωσε τις εμφανίσεις του για το Σαββατοκύριακο

Διαβάστε το στο sinidisi.gr

Νίκος Βέρτης: Γαστρεντερίτιδα, φέρεται να τον έστειλε στο νοσοκομείο

Ο Νίκος Βέρτης ακύρωσε τις εμφανίσεις του στο νυχτερινό κέντρο που τραγουδάει, με την ανακοίνωση του μαγαζιού να κάνει λόγο για εσπευσμένη μεταφορά του σε νοσοκομείο. Ρεπορτάζ της εκπομπής «I Love Σου Κου» θέλει τον Νίκο Βέρτη να ταλαιπωρήθηκε από γαστρεντερίτιδα. «Μια γαστρεντερίτιδα, από ό,τι μάθαμε τον ταλαιπώρησε» ανέφερε ρεπόρτερ της εκπομπής και στη συνέχεια τόνισε ότι ο τραγουδιστής […] The post Νίκος Βέρτης: Γαστρεντερίτιδα, φέρεται να τον έστειλε στο νοσοκομείο appeared first on Empisteutiko.gr.

Διαβάστε το στο empisteutiko.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»