Ζώδια: Προβλέψεις για σήμερα, Τρίτη 16 Απριλίου 2024

01:09 - 16/04/2024

Πώς θα είναι η Τρίτη σου; Τι προβλέπει το ζώδιο και ο ωροσκόπος για σήμερα, σύμφωνα To άρθρο Ζώδια: Προβλέψεις για σήμερα, Τρίτη 16 Απριλίου 2024 δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Εορτολόγιο: Ποιοι γιορτάζουν σήμερα 16 Απριλίου

Σε ποιους να ευχηθείτε χρόνια πολλά

Διαβάστε το στο Skai.gr

Οι αθλητικές μεταδόσεις για την Τρίτη 16 Απριλίου!

Αυτές είναι οι αθλητικές μεταδόσεις για την Τρίτη 16 Απριλίου! Στέλιος Ανδρικάκης για το sportime.gr.

Διαβάστε το στο sportime.gr

Εορτολόγιο: Ποιοι γιορτάζουν σήμερα 16 Απριλίου

Τρίτη 16 Απριλίου σήμερα και σύμφωνα με το εορτολόγιο είναι των Αγίων Λεωνίδη, Χαρίσσας, Νίκης, Γαλήνης, Καλλίδας και Αγίας Χιόνας. Τα ονόματα που γιορτάζουν σήμερα είναι τα εξής: Γαληνός, Γαλήνη, Νίκη, Καλλίς, Κάλλι, Καλίς, Κάλι, Καλλίδα, Καλλία, Καλίδα, Καλία, Χιονία, Χιονούλα, Χιονίτσα, Χιονάτη. Μην ξεχάσετε να ευχηθείτε χρόνια πολλά στα αγαπημένα σας πρόσωπα που έχουν την τιμητική τους. The post Εορτολόγιο: Ποιοι γιορτάζουν σήμερα 16 Απριλίου appeared first on InStyle.

Διαβάστε το στο instyle.gr

Εορτολόγιο: Ποιοι γιορτάζουν σήμερα 16 Απριλίου 2024

Σήμερα, Τρίτη 16 Απριλίου, είναι των Αγίων Λεωνίδη Χαρίσσας Νίκης Γαλήνης Καλλίδας, Αγίας Χιόνας. Δηλαδή γιορτάζουν οι: Γαληνός, Γαλήνη, Νίκη, Καλλίς, Κάλλι, Καλίς, Κάλι, Καλλίδα, Καλλία, Καλίδα, Καλία, Χιονία, Χιονούλα, Χιονίτσα, Χιονάτη. Το άρθρο Εορτολόγιο: Ποιοι γιορτάζουν σήμερα 16 Απριλίου 2024 εμφανίστηκε πρώτα στο newsique.gr.

Διαβάστε το στο Newsique.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»