Την απήγαγαν και έκαψαν ζωντανή σε εκκλησία – Λίγο πριν πεθάνει αποκάλυψε τους δολοφόνους της, αλλά είναι ελεύθεροι

02:00 - 18/04/2024

Πριν από 30 χρόνια δύο άνδρες έκαψαν ζωντανή μια μητέρα δύο παιδιών σε αυλή εκκλησίας και εκείνη λίγο πριν ξεψυχήσει τούς περιέγραψε στην αστυνομία, όμως εξακολουθούν να κυκλοφορούν ελεύθεροι. Η Kelly Hill που είναι πλέον 40 ετών περιέγραψε στη Mirror πως άλλαξε η ζωή της στις 23 Δεκεμβρίου 1994, όταν πληροφορήθηκε ότι δεν θα έβλεπε ξανά τη μητέρα της Tracey Mertens που δολοφονήθηκε σε ηλικία 30 ετών. «Ήμουν 11 ετών και ο κόσμος μου γκρεμίστηκε. Ξαφνικά έγινα ενήλικας και έπρεπε να αναλάβω ευθύνες που δεν μου αναλογούσαν, όπως να προσέχω τον μικρότερο αδερφό μου Daniel», είπε στη βρετανική ιστοσελίδα. Ένα έγκλημα που έμεινε ατιμώρητο Τον Δεκέμβριο του 1994 η Tracey και ο σύντροφός της Joe

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Dj Valentino για Ελένη Μενεγάκη: «Όταν βάζεις νερό στο κρασί σου, γίνεται νερόκρασο και δεν πετυχαίνει»

Ο Γιώργος Λιάγκας διέψευσε το ρεπορτάζ της Κατερίνας Καινούργιου – «Έπρεπε να κάνει ghosting» λέει ο Ετεοκλής Παύλου

Νέα ανάρτηση Καλλιάνου: Άδωνι, δεν τα βάζω μαζί σου – Όσο ο πατέρας μου έσβηνε, έψαχναν να βρουν αν πληροί τα κριτήρια για ΜΕΘ

Αυτό το βίντεο «έκαψε» τους «εγκεφάλους» στη δολοφονία Λυγγερίδη – Ντυμένοι Άγιοι Βασίληδες έδωσαν το πρόσταγμα για επίθεση

Η Ματίνα Παγώνη απαντά στον Γιάννη Καλλιάνο: «Υπάρχουν κριτήρια, για να μπει στη ΜΕΘ και να διασωληνωθεί ένας ασθενής»

Stoiximan Super League: Φαβορί για το πρωτάθλημα η ΑΕΚ – Βαθμολογία και πρόγραμμα