Open: Τηλεφώνημα για βόμβα στον τηλεοπτικό σταθμό

16:09 - 20/04/2024

Τηλεφώνημα για βόμβα δέχθηκε ο τηλεοπτικός σταθμός Open το πρωί του Σαββάτου 20 Απριλίου με τους To άρθρο Open: Τηλεφώνημα για βόμβα στον τηλεοπτικό σταθμό δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Τηλεφώνημα για βόμβα στο Open

Στο σημείο έχουν σπεύσει πυροτεχνουργοί της αστυνομίας και πραγματοποιούν τους σχετικούς ελέγχους

Διαβάστε το στο sinidisi.gr

Τηλεφώνημα για βόμβα στον τηλεοπτικό σταθμό του OPEN

Τηλεφώνημα για βόμβα δέχθηκε ο τηλεοπτικός σταθμός του OPEN το μεσημέρι του Σαββάτου (20/4), σημαίνοντας συναγερμό στις Αρχές.  Οι πυροτεχνουργοί της αστυνομίας βρίσκονται στις εγκαταστάσεις του καναλιού και να πραγματοποιούν τους σχετικούς ελέγχους. Οι εργαζόμενοι και εργαζόμενες έχουν απομακρυνθεί. Οι αστυνομικοί ελέγχουν διεξοδικά τους χώρους, προκειμένου να διαπιστωθεί αν όντως υπάρχει ύποπτο αντικείμενο. cnn.gr https://www.cnn.gr/ellada/story/415771/tilefonima-gia-vomva-ston-tileoptiko-stathmo-tou-open

Διαβάστε το στο myvolos.net
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»