Μητροπολίτης Κοζάνης: «Δεν είπα τις γυναίκες κλώσσες, παρομοίωση έκανα»

ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μητροπολίτης Κοζάνης: Εγώ δεν είπα τις γυναίκες κλώσσες, είπα να είναι μάνες, παρομοίωση έκανα

«Είπα ότι εάν η κλώσσα φύγει από τα πουλιά της, καταστράφησαν τα πουλιά της. Έτσι και η μάνα, όταν εγκαταλείπει τα παιδιά της γίνονται συμμορίες» υποστήριξε ο κ. Παύλος

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Τα μαζεύει τώρα ο Μητροπολίτης Κοζάνης: «Εγώ δεν είπα τις γυναίκες κλώσσες»

Μετά τη θύελλα αντιδράσεων ο Μητροπολίτης Κοζάνης και Σερβίων, Παύλος, προχώρησε σε μια νέα διευκρινιστική δήλωση λέγοντας πως αυτός δεν είπε ποτέ τις γυναίκες κλώσσες. Το βράδυ της Παρασκευής (20.4.2024) μετά την ακολουθία του Ακάθιστου Ύμνου στον Ιερό Μητροπολιτικό Ναό του Αγίου Νικολάου στην Κοζάνη ο Μητροπολίτης μιλώντας για την παραβατικότητα των ανηλίκων παρομοίασε τις ... Περισσότερα To άρθρο Τα μαζεύει τώρα ο Μητροπολίτης Κοζάνης: «Εγώ δεν είπα τις γυναίκες κλώσσες» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Μητροπολίτης Κοζάνης: Εγώ δεν είπα τις γυναίκες κλώσσες, είπα να είναι μάνες, παρομοίωση έκανα

Μητροπολίτης Κοζάνης: Σε διευκρινστική δήλωση για όσα είπε για τις γυναίκες στο κήρυγμά του μετά την ακολουθία του Ακάθιστου Ύμνου στον Ιερό Μητροπολιτικό Ναό του Αγίου Νικολάου στην Κοζάνη το βράδυ της Παρασκευής προχώρησε ο Μητροπολίτης Κοζάνης και Σερβίων, Παύλος. «Είπα τη γυναίκα κλώσσα; Είπα ότι εάν η κλώσσα φύγει από τα πουλιά της, καταστράφησαν […]

Διαβάστε το στο vimaorthodoxias.gr

Τα μάζεψε μετά τον σάλο ο Μητροπολίτης Κοζάνης: Δεν είπα τις γυναίκες κλώσσες, είπα να είναι μάνες [βίντεο]

Τα μάζεψε μετά τον σάλο που προκλήθηκε από τη σεξιστική του δήλωση ο Μητροπολίτης Σερβίων και Κοζάνης Παύλος.

Διαβάστε το στο thetoc.gr

Μητροπολίτης Σερβίων & Κοζάνης Παύλος: "Δεν είπα τις γυναίκες κλώσες, είπα να είναι μάνες"

"Παρομοίωση έκανα"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr

Μητροπολίτης Κοζάνης: Εγώ δεν είπα τις γυναίκες κλώσσες, είπα να είναι μάνες, παρομοίωση έκανα

Σε διευκρινιστική δήλωση για όσα είπε για τις γυναίκες στο κήρυγμά του μετά την ακολουθία του Ακάθιστου Ύμνου στον Ιερό Μητροπολιτικό Ναό του Αγίου Νικολάου στην Κοζάνη το βράδυ της Παρασκευής προχώρησε ο Μητροπολίτης Κοζάνης και Σερβίων, Παύλος. «Είπα τη γυναίκα κλώσσα; Είπα ότι εάν η κλώσσα φύγει από τα πουλιά της, καταστράφησαν τα πουλιά […]

Διαβάστε το στο e-ptolemeos.gr

Μητροπολίτης Κοζάνης: «Εγώ δεν είπα τις γυναίκες κλώσσες»

Μετά τη θύελλα αντιδράσεων ο Μητροπολίτης Κοζάνης και Σερβίων, Παύλος, προχώρησε σε μια νέα διευκρινιστική δήλωση λέγοντας πως αυτός δεν είπε ποτέ τις γυναίκες κλώσσες. Το βράδυ της Παρασκευής (20.4.2024) μετά την ακολουθία του Ακάθιστου Ύμνου στον Ιερό Μητροπολιτικό Ναό του Αγίου Νικολάου στην Κοζάνη ο Μητροπολίτης μιλώντας για την παραβατικότητα των ανηλίκων παρομοίασε τις […] Το άρθρο Μητροπολίτης Κοζάνης: «Εγώ δεν είπα τις γυναίκες κλώσσες» εμφανίστηκε πρώτα στο newsique.gr.

Διαβάστε το στο Newsique.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ NewsBomb

Κτηνωδία: Πυροβόλησαν και σκότωσαν δελφινάκι

ΑΕΚ - Παναθηναϊκός 3-0: Βήμα τίτλου με εμφάνιση... Πρωταθλήτριας για την «Ένωση»

Super League: Στο +4 κι αγκαλιάζει τον τίτλο η ΑΕΚ

Σακελλαροπούλου από Χιλή: «Οι σχέσεις των δύο χωρών βρίσκονται σε άριστο επίπεδο»

Λασίθι: Περιπέτεια για 57χρονη πεζοπόρο που τραυματίστηκε στο φαράγγι του Ρίχτη

Γιώργος Λυγγερίδης: Το «φλασάκι» με τα 15 βίντεο από ανώνυμο πληροφοριοδότη ξεκλείδωσε την υπόθεση