Κατερίνα Γερονικολού: "Τον Γιάννη τον σέβομαι πάρα πολύ επαγγελματικά και θέλω να δουλεύω μαζί του"

11:01 - 22/04/2024

"Τον Γιάννη τον σέβομαι πάρα πολύ επαγγελματικά, για την πορεία του, για ό,τι έχει καταφέρει, για το χιούμορ και τον επαγγελματισμό του, άρα θέλω να δουλεύω μαζί του, ανεξάρτητα από το αν είμαστε ζευγάρι", είπε η Κατερίνα Γερονικολού

Διαβάστε Περισσότερα στο Παραπολιτικά
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κατερίνα Γερονικολού: Τον Γιάννη τον σέβομαι πάρα πολύ επαγγελματικά και θέλω να δουλεύω μαζί του

«Αν γινόταν ο γάμος μας με τον Γιάννη, θα μας πάντρευε η Μιμή Ντενίση», είπε η Κατερίνα Γερονικολού. Συνέντευξη στο περιοδικό Λοιπόν και τον Ανδρέα Θεοδώρου έδωσε η Κατερίνα Γερονικολού. Η ηθοποιός μίλησε για τον Γιάννη Τσιμιτσέλη και απάντησε για το ενδεχόμενο να παντρευτούν. Με τον Γιάννη Τσιμιτσέλη κάνατε πρόσφατα μια ταινία, τους «Κουραμπιέδες από ... Περισσότερα To άρθρο Κατερίνα Γερονικολού: Τον Γιάννη τον σέβομαι πάρα πολύ επαγγελματικά και θέλω να δουλεύω μαζί του δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Παραπολιτικά

Διαβάστε στην Απογευματινή: Ο Κασσελάκης ανακάλυψε την... πυρίτιδα - Καλά νέα από το υπουργείο Εργασίας, ανεβαίνουν τα ποσά για το εφάπαξ, μπουνιές και χυδαιότητες στη Βουλή, off οι Σπαρτιάτες από τις ευρωεκλογές

Ξυλοδαρμός στην Βουλή: Με 10 χρόνια φυλακή κινδυνεύει ο ανεξάρτητος βουλευτής Κ. Φλώρος - Στη ΓΑΔΑ πέρασε το βράδυ, σήμερα η απολογία του

Επιχείρηση “Βορράς” από τον Κυριάκο Μητσοτάκη ενόψει ευρωεκλογών - Στο Μαξίμου σήμερα οι βουλευτές της ΝΔ σε Θεσσαλία, Κεντρική και Δυτική Μακεδονία

Premier League: Νίκη εξάδας για την Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Ήττα... πισωγύρισμα για την Νιουκάστλ

Έβερτον - Λίβερπουλ 2-0: Ονείρωξη για τα "ζαχαρωτά", στερούν το πρωτάθλημα από τη συντοπίτισσα

Αλέξης Κούγιας: Συγκίνησε την Έλενα Παπαβασιλείου - "Με έσωσε συγγενής σας"