Ευρωεκλογές 2024 – Αγγελική Ηλιάδη: Εμείς οι πιο δυναμικές γυναίκες οφείλουμε να βγαίνουμε μπροστά

15:01 - 22/04/2024

Στο ευρωψηφοδέλτιο του Φίλιππου Καμπούρη για τον «Λαϊκό Ορθόδοξο Συναγερμό» βρίσκεται και το όνομα της Αγγελικής Ηλιάδη. Η γνωστή λαϊκή τραγουδίστρια, Αγγελική Ηλιάδη μίλησε το πρωί της Δευτέρας (22.04.2024) στο Πρωινό του ΑΝΤ1 για την απόφασή της να κατέβει υποψήφια στις Ευρωεκλογές.   «Η πρόταση να πολιτευτώ ήρθε και με χαροποίησε πολύ. Είχα την πρόθεση και ... Περισσότερα To άρθρο Ευρωεκλογές 2024 – Αγγελική Ηλιάδη: Εμείς οι πιο δυναμικές γυναίκες οφείλουμε να βγαίνουμε μπροστά δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αγγελική Ηλιάδη – Ευρωεκλογές: Εμείς οι πιο δυναμικές γυναίκες οφείλουμε να βγαίνουμε μπροστά

Στο ευρωψηφοδέλτιο του Φίλιππου Καμπούρη για τον «Λαϊκό Ορθόδοξο Συναγερμό» βρίσκεται και το όνομα της Αγγελικής Ηλιάδη. Η γνωστή λαϊκή τραγουδίστρια, Αγγελική Ηλιάδη μίλησε το πρωί της Δευτέρας (22.04.2024) στο Πρωινό του ΑΝΤ1 για την απόφασή της να κατέβει υποψήφια στις Ευρωεκλογές.   «Η πρόταση να πολιτευτώ ήρθε και με χαροποίησε πολύ. Είχα την πρόθεση και το σκέφτομαι χρόνια. Ήταν κάτι που ήθελα πάρα πολύ να το κάνω και νομίζω ότι τώρα είναι η κατάλληλη στιγμή να κάνω αυτό το ξεκίνημα. Όλα αυτά τα χρόνια μέσα από τη δουλειά μου, έχω καταφέρει κι έχω αναπτύξει με τις γυναίκες μία υπέροχη σχέση. Ως εργαζόμενη γυναίκα αλλά πρώτα και πάνω από όλα μητέρα, σκοπός μ

Διαβάστε το στο lamianow.gr

Αγγελική Ηλιάδη για Ευρωεκλογές 2024: «Εμείς οι πιο δυναμικές γυναίκες οφείλουμε να βγαίνουμε μπροστά»

Αγγελική Ηλιάδη: «Ως εργαζόμενη γυναίκα αλλά πρώτα και πάνω από όλα μητέρα, σκοπός μου είναι να ενισχύσω την παρουσία και τη φωνή της στο Ευρωκοινοβούλιο»

Διαβάστε το στο neolaia.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Φόρος εισοδήματος: Στα επόμενα 5 φορολογικά έτη μεταφέρονται οι ζημιές επιχειρήσεων – Παραδείγματα

Στα «χαρακώματα» κυβέρνηση και ΣΥΡΙΖΑ για τους Σπαρτιάτες - Πού θα κατευθυνθούν οι «ορφανές» ψήφοι μετά τον αποκλεισμό

Super League 1: Το σόου του Ελίασον στο ΑΕΚ - Παναθηναϊκός και τα highlights από τις γκέλες των ΠΑΟΚ και Ολυμπιακού

Κασσελάκης: Η βεβαιότητα για ποσοστό άνω του 20% και το άνοιγμα στους κεντροδεξιούς ψηφοφόρους

Βουλγαρία, Ιταλία και στο βάθος ΗΠΑ βλέπει η ΔΕΗ για συνεργασίες και μελλοντικές επενδύσεις

Τραγικό τροχαίο στην Ημαθία - Νεκρός 36χρονος που έπεσε με το αυτοκίνητο του σε αρδευτικό κανάλι