Κατερίνα Στανίση: Έφυγα από το σπίτι μου και μένω με τη μητέρα μου

16:01 - 22/04/2024

Η συντροφικότητα δεν την αφορά πια και πλέον δεν θέλει να κάνει άλλα λάθη στην προσωπική της ζωή. Θέλει, όμως, να κάνει καλές πράξεις. Η Κατερίνα Στανίση μίλησε για όλα στην κάμερα της εκπομπής «Ελένη». Όταν τα επαγγελματικά της πήγαιναν καλά, εκείνη αποφάσισε να δώσει χώρο στα προσωπικά της. Αλλά όταν δεν κατάφερε να κάνει ... Περισσότερα To άρθρο Κατερίνα Στανίση: Έφυγα από το σπίτι μου και μένω με τη μητέρα μου δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κατερίνα Στανίση: «Έφυγα από το σπίτι μου και πήγα να μείνω με τη μητέρα μου, είναι δύσκολο»

Για την 50χρονη πορεία της στον χώρο του τραγουδιού, και τους αγώνες που έχει δώσει σε To άρθρο Κατερίνα Στανίση: «Έφυγα από το σπίτι μου και πήγα να μείνω με τη μητέρα μου, είναι δύσκολο» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Φόρος εισοδήματος: Στα επόμενα 5 φορολογικά έτη μεταφέρονται οι ζημιές επιχειρήσεων – Παραδείγματα

Στα «χαρακώματα» κυβέρνηση και ΣΥΡΙΖΑ για τους Σπαρτιάτες - Πού θα κατευθυνθούν οι «ορφανές» ψήφοι μετά τον αποκλεισμό

Super League 1: Το σόου του Ελίασον στο ΑΕΚ - Παναθηναϊκός και τα highlights από τις γκέλες των ΠΑΟΚ και Ολυμπιακού

Κασσελάκης: Η βεβαιότητα για ποσοστό άνω του 20% και το άνοιγμα στους κεντροδεξιούς ψηφοφόρους

Βουλγαρία, Ιταλία και στο βάθος ΗΠΑ βλέπει η ΔΕΗ για συνεργασίες και μελλοντικές επενδύσεις

Τραγικό τροχαίο στην Ημαθία - Νεκρός 36χρονος που έπεσε με το αυτοκίνητο του σε αρδευτικό κανάλι