Γιώργος Αμούτζας: «Είμαι ερωτευμένος, καλώς είπαμε ναι στο J2US με την Τάνια Μπρεάζου

20:01 - 22/04/2024

Απάντηση στα δημοσιεύματα που τον θέλουν να είναι σε σχέση με την Τάνια Μπρεάζου, την παρτενέρ του στο J2US έδωσε ο ηθοποιός Γιώργος Αμούτζας. Μιλώντας στην κάμερα της εκπομπή «Πρωινό Σουσού» ο Γιώργος Αμουτζάς ανέφερε ότι αισθάνεται άσχημα που τον ρωτούν για τα προσωπικά του: «Πάρα πολύ! Πάρα πολύ. Το καταλαβαίνω και το σέβομαι. Δεν ... Περισσότερα To άρθρο Γιώργος Αμούτζας: «Είμαι ερωτευμένος, καλώς είπαμε ναι στο J2US με την Τάνια Μπρεάζου δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιώργος Αμούτζας: Είμαι ερωτευμένος αυτή την περίοδο

Ο Γιώργος Αμούτζας μίλησε στην κάμερα του MEGA μετά τα διάφορα δημοσιεύματα που τον θέλουν να είναι σε σχέση με την Τάνια Μπρεάζου, την παρτενέρ του στο J2US. Δείτε το σχετικό απόσπασμα στο 02:30 «Είμαι ερωτευμένος αυτή την περίοδο», παραδέχτηκε ο Γιώργος Αμούτζας στην κάμερα. Σε ερώτηση για το αν αισθάνεται άβολα όταν τον ρωτούν [...] Το άρθρο Γιώργος Αμούτζας: Είμαι ερωτευμένος αυτή την περίοδο εμφανίστηκε πρώτα στο NewSide.

Διαβάστε το στο Newside.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Φόρος εισοδήματος: Στα επόμενα 5 φορολογικά έτη μεταφέρονται οι ζημιές επιχειρήσεων – Παραδείγματα

Στα «χαρακώματα» κυβέρνηση και ΣΥΡΙΖΑ για τους Σπαρτιάτες - Πού θα κατευθυνθούν οι «ορφανές» ψήφοι μετά τον αποκλεισμό

Super League 1: Το σόου του Ελίασον στο ΑΕΚ - Παναθηναϊκός και τα highlights από τις γκέλες των ΠΑΟΚ και Ολυμπιακού

Κασσελάκης: Η βεβαιότητα για ποσοστό άνω του 20% και το άνοιγμα στους κεντροδεξιούς ψηφοφόρους

Βουλγαρία, Ιταλία και στο βάθος ΗΠΑ βλέπει η ΔΕΗ για συνεργασίες και μελλοντικές επενδύσεις

Τραγικό τροχαίο στην Ημαθία - Νεκρός 36χρονος που έπεσε με το αυτοκίνητο του σε αρδευτικό κανάλι