Νεκταρία Γιαννουδάκη: Η δική μας βεντέτα έληξε σύντομα – Η μαμά μου έζησε πράγματα που τη σημάδεψαν

09:01 - 23/04/2024

Καλεσμένη στην εκπομπή του Γρηγόρη Αρναούτογλου βρέθηκε η ηθοποιός Νεκταρία Γιαννουδάκη η οποία μίλησε για τη σειρά «Σασμός» αλλά και για τη βεντέτα της δικής της οικογένειας. Η Νεκταρία Γιαννουδάκη μιλώντας στον Γρηγόρη Αρναούτογλου είπε: «Μέσα στην καραντίνα που κοιτούσαμε όλοι οι ηθοποιοί το ταβάνι είχε γίνει κάτι σαν βεντέτα στην Κρήτη. Είχα βρει εγκληματολόγο ... Περισσότερα To άρθρο Νεκταρία Γιαννουδάκη: Η δική μας βεντέτα έληξε σύντομα – Η μαμά μου έζησε πράγματα που τη σημάδεψαν δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Νεκταρία Γιαννουδάκη για τη βεντέτα της οικογένειάς της: Η μαμά μου έζησε δύσκολα πράγματα που τη σημάδεψαν

Η ηθοποιός μίλησε και για την αποχώρησή της από τη σειρά «Σασμός»

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Νεκταρία Γιαννουδάκη για τη βεντέτα της οικογένειάς της: Η μαμά μου έζησε δύσκολα πράγματα που τη σημάδεψαν

Η Νεκταρία Γιαννουδάκη μίλησε για την αποχώρησή της από τη σειρά «Σασμός», αλλά και τη βεντέτα που είχε ξεσπάσει με την οικογένειά της στην Κρήτη. Η ηθοποιός ήταν καλεσμένη στο «2Night Show» το βράδυ της Δευτέρας 22 Απριλίου. Αρχικά, περιέγραψε πώς προέκυψε η σύνδεσή της με τον «Σασμό»: «Μέσα στην καραντίνα που κοιτούσαμε όλοι οι [...] Το άρθρο Νεκταρία Γιαννουδάκη για τη βεντέτα της οικογένειάς της: Η μαμά μου έζησε δύσκολα πράγματα που τη σημάδεψαν εμφανίστηκε πρώτα στο NewSide.

Διαβάστε το στο Newside.gr

Νεκταρία Γιαννουδάκη: Η δική μας βεντέτα έληξε σύντομα, ήταν αντίποινα - BINTEO

Καλεσμένη στην εκπομπή “The 2Night Show” βρέθηκε το βράδυ της Δευτέρας η Νεκταρία Γιαννουδάκη.

Διαβάστε το στο real.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Φόρος εισοδήματος: Στα επόμενα 5 φορολογικά έτη μεταφέρονται οι ζημιές επιχειρήσεων – Παραδείγματα

Στα «χαρακώματα» κυβέρνηση και ΣΥΡΙΖΑ για τους Σπαρτιάτες - Πού θα κατευθυνθούν οι «ορφανές» ψήφοι μετά τον αποκλεισμό

Super League 1: Το σόου του Ελίασον στο ΑΕΚ - Παναθηναϊκός και τα highlights από τις γκέλες των ΠΑΟΚ και Ολυμπιακού

Κασσελάκης: Η βεβαιότητα για ποσοστό άνω του 20% και το άνοιγμα στους κεντροδεξιούς ψηφοφόρους

Βουλγαρία, Ιταλία και στο βάθος ΗΠΑ βλέπει η ΔΕΗ για συνεργασίες και μελλοντικές επενδύσεις

Τραγικό τροχαίο στην Ημαθία - Νεκρός 36χρονος που έπεσε με το αυτοκίνητο του σε αρδευτικό κανάλι