Θεμιστοκλέους στο CNN Greece: Τέσσερις άξονες για την ενίσχυση της δημόσιας υγείας

13:37 - 23/04/2024

Στους τέσσερις άξονες που θα αποτελέσουν το σχέδιο δράσης του Υπουργείου Υγείας για το προσεχές χρονικό διάστημα αναφέρθηκε ο αρμόδιος Υφυπουργός Υγείας Μάριος Θεμιστκλέους.Περισσότερα...

Διαβάστε Περισσότερα στο Cnn.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Συνταξιούχος απαντά στις καταγγελίες Καλλιάνου για την διάλυση της δημόσιας υγείας

Έξαλλος ο Καλλιάνος για την μεταχείριση του πατέρα του σε δημόσιο νοσοκομείο: «Θα το πληρώσουν ακριβά» «Αυτό που έπαθε ο πατέρας μου θα το έχουν πάθει πάρα πολλοί άνθρωποι» https://www.newsbreak.gr/ellada/588322/exallos-o-kallianos-gia-tin-metacheirisi-toy-patera-toy-se-dimosio-nosokomeio-ayto-poy-ekanan-tha-to-plirosoyn-akriva/ “” Εγώ σας υπόσχομαι ένα πράγμα. Επειδή αυτό που έπαθε ο πατέρας μου θα το έχουν πάθει πάρα πολλοί άνθρωποι, δεν μπορούν να φανταστούν τι […] Συνταξιούχος απαντά στις καταγγελίες Καλλιάνου για την διάλυση της δημόσιας υγείας - olympia

Διαβάστε το στο olympia.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Cnn.gr

Παπαδημητρίου και Βελισσάριος στην τελετή παράδοσης της ολυμπιακής φλόγας στο Καλλιμάρμαρο

e-ΕΦΚΑ, ΔΥΠΑ: Συντάξεις και επιδόματα μέχρι αύριο, Παρασκευή, 26 Απριλίου

Πάσχα: Αντίστροφη μέτρηση για τα σχολεία - Αύριο το τελευταίο κουδούνι

Mε λαμπάδες και ηλεκτρονικά παιχνίδια το «Καλάθι των Νονών»

Συμφωνία για μεταναστευτικό: Οργή Ράμα κατά RAI μετά από αποκαλύψεις για διεφθαρμένο συνεργάτη του

Σε ισχύ το «καλάθι του Πάσχα» - Αρνί, κατσίκι και τσουρέκια στις νέες κατηγορίες τροφίμων