Γιάννης Καλλιάνος: Ο γνωστός μετεωρολόγος ξεσπά – «Σήμερα κόπηκε η μισή μου ζωή»

22:47 - 23/04/2024

Γιάννης Καλλιάνος: «Αυτό που έκαναν στον πατέρα μου θα το πληρώσουν ακριβά»

Διαβάστε Περισσότερα στο neolaia.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιάννης Καλλιάνος: Συντετριμμένος για την περιπέτεια υγείας του πατέρα του – «Σήμερα κόπηκε η μισή μου ζωή»

«Θέλω να πω κάποια πράγματα όχι για να με λυπηθείτε, αλλά για να ξεμπροστιάσω κάποιους ανθρώπους που έχουν φέρει σε αυτή την κατάσταση την οικογένεια μου» λέει με δάκρυα ο γνωστός μετεωρολόγος

Διαβάστε το στο in.gr

Γιάννης Καλλιάνος: Συντετριμμένος για την περιπέτεια υγείας του πατέρα του – «Σήμερα κόπηκε η μισή μου ζωή»

Σε απόγνωση βρίσκεται τις ελευταίες ημέρες ο γνωστός μετεωρολόγος και βουλευτής της ΝΔ, Γιάννης Καλλιάνος, εξαιτίας της περιπέτειας υγείας που αντιμετωπίζει ο πατέρας του το τελευταίο διάστημα, κατάσταση για την οποία ευθύνεται, όπως υποστηρίζει, δημόσιο νοσοκομείο στο οποίο χρειάστηκε να νοσηλευθεί. Σε βίντεο που ανήρτησε στα social media τόνισε ότι «Σήμερα κόπηκε η μισή μου ζωή. Ακόμα ελπίζω ότι με τη βοήθεια της Παναγίας δεν θα κοπεί και η υπόλοιπη. Αυτό που έκαναν στον πατέρα μου θα το πληρώσουν ακριβά». Όπως επισημαίνει ο κ. Καλλιάνος, ο πατέρας του ως ένας άνθρωπος με σοβαρά προβλήματα υγείας, όχι μόνο δεν έλαβε τη δέουσα περίθαλψη από το νοσοκομείο όπου νοσηλευόταν, αλλά παρά τ

Διαβάστε το στο lamianow.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ neolaia.gr

Ανδρέας Μικρούτσικος για Κωνσταντίνα Σπυροπούλου: «Είπα τη γνώμη μου και απειλήθηκα με μήνυση»

ΗΠΑ: Σε διαπραγματεύσεις το Κολούμπια με τους φοιτητές εν μέσω των κινητοποιήσεων για τη Γάζα

«Dear God, the Parthenon is still broken»: Κυκλοφορεί το πρώτο φωτογραφικό βιβλίο του Γιώργου Λάνθιμου

Στις 7 Μαΐου η επόμενη εκδήλωση της Apple

Απόψε στον αττικό ουρανό η «Ροζ Πανσέληνος»

Κατερίνα Βρανά: «Κλείνω 7 χρόνια φέτος από την ημέρα που δεν πέθανα»