Βόμβα από Αταμάν! Αν δεν πάμε Final 4 θα φύγω από τον Παναθηναϊκό

23:47 - 23/04/2024

Ο Έργκιν Αταμάν άφησε υποσχέσεις για το μέλλον του Παναθηναϊκού αλλά και του ίδιου στον πάγκο της ομάδας. Γιώργος Νικολαΐδης για το sportime.gr.

Διαβάστε Περισσότερα στο sportime.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αταμάν: Εάν δεν πάμε στο Final Four, δεν θα είμαι στον Παναθηναϊκό του χρόνου - Βίντεο

Σύνθημα αντεπίθεσης από τον Εργκίν Αταμάν μετά την ήττα του Παναθηναϊκού από την Μακάμπι στο ΟΑΚΑ με τον Τούρκο να δεσμεύεται πως δεν θα συνεχίσει στην ομάδα εάν δεν πάει Βερολίνο

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Νέα ξέσπασμα και «βόμβα» από Αταμάν: «Αν δεν πάμε στο Final 4, δεν θα είμαι στον Παναθηναϊκό του χρόνου»

Ο Παναθηναϊκός ηττήθηκε με 91-87 από τη Μακάμπι Τελ Αβίβ στο πρώτο παιχνίδι του ΟΑΚΑ για τα πλέι οφ της Euroleague, με τον Εργκίν Αταμάν να ρίχνει… βόμβα στη συνέντευξη Τύπου του αγώνα. Ο Αταμάν είχε νέο ξέσπασμα για τη διαιτησία του αγώνα, αλλά εξέφρασε και πάλι τη βεβαιότητά του για την πρόκριση του Παναθηναϊκού ... Περισσότερα To άρθρο Νέα ξέσπασμα και «βόμβα» από Αταμάν: «Αν δεν πάμε στο Final 4, δεν θα είμαι στον Παναθηναϊκό του χρόνου» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Αταμάν: «Αν δεν περάσουμε στο Final Four δεν θα είμαι στον Παναθηναϊκό του χρόνου»

Ο Εργκίν Αταμάν μίλησε στη συνέντευξη τύπου και αναφέρθηκε στην προσπάθεια του Παναθηναϊκού να φτάσει στο Final 4.

Διαβάστε το στο Gazzetta

Αταμάν: «Αν δεν πάμε στο Final 4, δεν θα είμαι του χρόνου στον Παναθηναϊκό»!

Ο Εργκίν Αταμάν δεσμεύτηκε για πρόκριση του Παναθηναϊκού στο Final 4, ρίχνοντας… βόμβα, καθώς τόνισε ότι δεν θα είναι στην ομάδα του χρόνου αν το «τριφύλλι» δεν καταφέρει να πάει στο Βερολίνο!   The post Αταμάν: «Αν δεν πάμε στο Final 4, δεν θα είμαι του χρόνου στον Παναθηναϊκό»! appeared first on pressaris.gr.

Διαβάστε το στο pressaris.gr

Αταμάν: «Αν δεν πάμε στο Final Four, δεν θα είμαι στον Παναθηναϊκό του χρόνου»

Η δήλωση - βόμβα του Τούρκου προπονητή μετά την ήττα της ομάδας του από την Μακάμπι.

Διαβάστε το στο real.gr

Αταμάν: «Αν δεν πάμε στο Final Four, δεν θα είμαι στον Παναθηναϊκό του χρόνου»

Ο τεχνικός του Παναθηναϊκού, Εργκίν Αταμάν, παραδέχθηκε στη συνέντευξη Τύπου Το άρθρο Αταμάν: «Αν δεν πάμε στο Final Four, δεν θα είμαι στον Παναθηναϊκό του χρόνου» εμφανίσθηκε πρώτα στο EL.

Διαβάστε το στο el.gr

Βόμβα Αταμάν: «Αν δεν πάμε στο Final Four, δεν θα είμαι στον Παναθηναϊκό του χρόνου»

Ο Εργκίν Αταμάν προχώρησε σε μια τοποθέτηση που έχει σηκώσει μεγάλη συζήτηση, καθώς τόνισε πως δε θα μείνει στον πάγκο του Παναθηναϊκού αν δεν καταφέρει να τον οδηγήσει στο Fianl 4 της Euroleague!

Διαβάστε το στο lykavitos.gr

Αταμάν: Αν δεν πάμε στο Final Four, δεν θα είμαι στον Παναθηναϊκό του χρόνου

«Πιστεύω ότι δεν αξίζαμε να κερδίσουμε απόψε», είπε ο προπονητής των πρασίνων

Διαβάστε το στο news.gr

Αταμάν: «Αν δεν πάμε Final Four, δεν θα είμαι του χρόνου στον Παναθηναϊκό»!

Ο κόουτς του Παναθηναϊκού, Εργκίν Αταμάν προχώρησε σε μία δήλωση που προκάλεσε μεγάλη συζήτηση μετά την ήττα από τη Μακάμπι.

Διαβάστε το στο fosonline.gr

«Βόμβα» από τον Αταμάν! "Αν δεν πάμε στο Final 4, δεν θα είμαι στον Παναθηναϊκό του χρόνου"

«Βόμβα» από τον Αταμάν! "Αν δεν πάμε στο Final 4, δεν θα είμαι στον Παναθηναϊκό του χρόνου" 23/04/2024 Ο Παναθηναϊκός έχασε μέσα στο... σπίτι του από τη Μακάμπι, όμως ο Εργκίν Αταμάν δεν χάνει την πίστη του στην ομάδα. Ο Τούρκος τεχνικός τόνισε ότι έχει υποσχεθεί να οδηγήσει τους «πράσινους» στο Final Four και σημείωσε πως αν δεν το καταφέρει δεν θα συνεχίσει στον πάγκο της ομάδας. Έτσι θέλησε να δείξει πόσο σίγουρος είναι για την πρόκριση της ομάδας του στο Βερολίνο. Αναλυτικά όσα δήλωσε: "Πιστεύω ότι δεν αξίζαμε να κερδίσουμε απόψε. Χάσαμε 10 βολές. Είχαμε 1/7 τρίποντα από τους πάουερ φόργουορντ μας. Κάναμε πολλά λάθη. Κάναμε λαθος στην τελευταία κατοχή

Διαβάστε το στο filathlos.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ sportime.gr

Στο πλευρό του Δημήτρη Παπανώτα η Κατερίνα Καινούργιου: Λάθος η τοποθέτηση Πανόπουλου

Ο διαβασμένος Αλμέιδα και ο κορυφαίος Αραούχο

Survivor 25/4 spoiler: Ποια ομάδα έχει προβάδισμα για το έπαθλο – ταξίδι στη Νέα Υόρκη!

Ο Αλμέιδα έκανε αυτό που ξέρει! Έριξε τους τόνους

e-Sportime (25/4): Κατέβασε την ηλεκτρονική εφημερίδα – Έρχεται το 14ο πρωτάθλημα!

Ολυμπιακός σε… mode F-4, έκανε το break στη Βαρκελώνη και πλέον η πρόκριση θα κριθεί στο ΣΕΦ! (vid)