Άννα Βίσση: «Το Voice δεν είναι κάτι που θέλω να κάνω»

01:53 - 24/04/2024

Ξεκάθαρη η Άννα Βίσση για όσους την θέλουν να συνεργάζεται με το The Voice

Διαβάστε Περισσότερα στο patrasevents.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Άννα Βίσση: «Το Voice δεν είναι κάτι που θέλω να κάνω»

Άννα Βίσση: Η τραγουδίστρια έβαλε τέλος σε κάθε σενάριο που τη θέλει να κάθεται σε μία από τις τέσσερις καρέκλες της κριτικής επιτροπής του The Voice.Άννα Βίσση: Η τραγουδίστρια έβαλε τέλος σε κάθε σενάριο που τη θέλει να κάθεται σε μία από τις τέσσερις καρέκλες της κριτικής επιτροπής του The Voice.Ειδικότερα, μιλώντας στο Πρωινό και τον Γρηγόρη Μπάκα που την συνάντησε στο αεροδρόμιο, η ίδια βάζει τα πράγματα στη σωστή τους διάσταση. «Όχι, όχι, όχι… Είχα πρόταση αλλά δεν είναι […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Άννα Βίσση: «Το Voice δεν είναι κάτι που θέλω να κάνω»

Τέλος σε κάθε σενάριο που θέλει την Άννα Βίσση να κάθεται σε μία από τις τέσσερις καρέκλες της κριτικής επιτροπής […] The post Άννα Βίσση: «Το Voice δεν είναι κάτι που θέλω να κάνω» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ patrasevents.gr

Ηλιάνα Παπαγεωργίου: Τώρα λόγω ηλικίας πρέπει να λέω ότι είμαι παρουσιάστρια, το μοντέλο δεν το πιστεύουν

Ελένη Τσολάκη: "Ο Νίκος Μουτσινάς έκανε 3% απέναντί μας και λέγαμε: ευτυχώς, δεν θα τραβήξει"

Πάνος Μουζουράκης: "Είμαι 45 αλλά δε νιώθω 35, γιατί στα 35 ένιωθα χειρότερα απ’ ότι νιώθω τώρα"

Κατσαρίνη για Super Κική: Δεν χρειάζεται να αναφέρουμε τα ποσά που βγάζουμε από το Instagram, ο κόσμος πεινάει

Γερμανία: Απαισιόδοξοι για το μέλλον και απογοητευμένοι από την πολιτική οι νέοι

Τουρισμός: Αύξηση 14,4% στην επιβατική κίνηση στα αεροδρόμια της χώρας