Survivor: Ο Χριστόφορος Ταξίδης ο τρίτος υποψήφιος προς αποχώρηση

02:09 - 24/04/2024

Η κόκκινη ομάδα ηττήθηκε και στο αποψινό επεισόδιο του Survivor και έτσι βρέθηκαν στο Συμβούλιο του To άρθρο Survivor: Ο Χριστόφορος Ταξίδης ο τρίτος υποψήφιος προς αποχώρηση δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Τρίτη σερί νίκη των Μπλε στο Survivor – Ο Χριστόφορος Ταξίδης τρίτος υποψήφιος για αποχώρηση

Την τρίτη συνεχόμενη νίκη κατέκτησαν στο χθεσινοβραδινό επεισόδιο οι Μπλε στο Survivor, με την ομάδα των Κόκκινων να βγάζουν στον τάκο τον Χριστόφορο Ταξίδη. Αυτό το επεισόδιο είχε τα πάντα, εντάσεις, καυγάδες και μάχη σώμα με σώμα για την πολυπόθητη τρίτη ασυλία. Ο καυγάς μεταξύ της Σταυρούλας του Περπατάρη μονοπώλησε το ενδιαφέρον αφού ειπώθηκαν σημαντικές ατάκες με τους παίκτες να στήνουν στον τοίχο τον παίκτη σχετικά με τα σχόλια του στο γυναικείο φύλο με την ένταση να συνεχίζεται μέχρι και στην καλύβα. Στον στίβο μάχης το σκορ ήταν αμφίρροπο με τις ομάδες να είναι κοντά η μια στην άλλη όμως οι Μπλε στο τέλος επικράτησαν με σκορ 12-10. Εκτός από την ανάδειξη των μονομάχων η ομάδα με τ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Survivor 2024: Ποια θα είναι η τέταρτη υποψηφιότητα προς αποχώρηση;

Τελικά πόσο καλά γνωρίζονται Κατερίνα Δαλάκα και Σταυρούλα Χρυσαειδή;

Διαβάστε το στο neolaia.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»