Γιώργος Αυτιάς: Είμαι τέταρτος στο ψηφοδέλτιο, όμως είμαι πρώτος στις καρδιές των ανθρώπων

08:38 - 24/04/2024

«Δεν θα απαντήσω στους πολιτικούς αρχηγούς που μου κάνουν επίθεση»

Διαβάστε Περισσότερα στο news.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιώργος Αυτιάς: Είμαι τέταρτος στο ψηφοδέλτιο, όμως είμαι πρώτος στις καρδιές των ανθρώπων

«Δεν θα απαντήσω στους πολιτικούς αρχηγούς που μου κάνουν επίθεση», ανέφερε ο υποψήφιος ευρωβουλευτής της ΝΔ

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Αυτιάς: Είμαι τέταρτος στο ευρωψηφοδέλτιο, αλλά πρώτος στις καρδιές των ανθρώπων

Καλεσμένοι στην εκπομπή «Κοινωνία Ώρα MEGA» ήταν οι υποψήφιοι ευρωβουλευτές Γιώργος Αυτιάς και Γιώργος Καλλιακμάνης. Το άρθρο Αυτιάς: Είμαι τέταρτος στο ευρωψηφοδέλτιο, αλλά πρώτος στις καρδιές των ανθρώπων εμφανίσθηκε πρώτα στο EL.

Διαβάστε το στο el.gr

Αυτιάς: Είμαι τέταρτος στο ψηφοδέλτιο, όμως είμαι πρώτος στις καρδιές των ανθρώπων

Για την αγάπη που δέχεται από τον κόσμο, αλλά και για τα σχόλια που δέχθηκε από την αντιπολίτευση για την υποψηφιότητά του μίλησε μεταξύ άλλων στην πρωινή εκπομπή του Mega ο υποψήφιος ευρωβουλευτής της ΝΔ Γιώργος Αυτιάς.

Διαβάστε το στο lykavitos.gr

Γιώργος Αυτιάς: Είμαι τέταρτος στο ψηφοδέλτιο, όμως είμαι πρώτος στις καρδιές των ανθρώπων

Δεν θα απαντήσω στους πολιτικούς αρχηγούς που μου κάνουν επίθεση

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ news.gr

Δύο ποδοσφαιριστές της Premier League συνελήφθησαν για βιασμό

Super League: Ο Άρης έκοψε βαθμούς από τον Ολυμπιακό (1-1) στο Χαριλάου

Δολοφονία αστυνομικού στου Ρέντη: Το βίντεο που βοήθησε τις Αρχές στην ταυτοποίηση των συλληφθέντων

Super League: Αγγίζει τον δεύτερο σερί πρωτάθλημα η ΑΕΚ μετά το 3-0 επί του Παναθηναϊκού

ΣΥΡΙΖΑ: «Η Κομισιόν κατατάσσει την Ελλάδα 18η στην διοχέτευση κονδυλίων στην Υγεία από το Ταμείο Ανάκαμψης»

Για κακούργημα διώκεται ο βουλευτής Κωνσταντίνος Φλώρος