Ευρυδίκη Βαλαβάνη: Έχω πτηνοφοβία, ο μπαμπάς μου έχει κότες και με είχε βάλει στο κοτέτσι για να το ξεπεράσω

11:49 - 24/04/2024

Η Ευρυδίκη Βαλαβάνη μίλησε για τη μεγάλη αλλαγή στη ζωή της μετά τη συμμετοχή στο «Survivor» το 2017 και την πτηνοφοβία. Η αθλητικογράφος έδωσε συνέντευξη στο «2night Show» το βράδυ της Τρίτης 22 Απριλίου. Αρχικά, η πρώην παίκτρια του ριάλιτι επιβίωσης είπε ότι έχουν αλλάξει πολλά τα τελευταία χρόνια λόγω της δημοσιότητας, ενώ τόνισε ότι δεν θέλει να τη ρωτούν για τα προσωπικά της. «Είμαι πολύ καλά σε όλα τα επίπεδα και σε προσωπικό και σε επαγγελματικό επίπεδο. Έχουν μείνει ωραίες στιγμές μέσα σε αυτά τα 7 χρόνια από το πρώτο Survivor αλλά και κάποιες εντελώς άβολες. Νιώθω άβολα όσον αφορά στα προσωπικά μου, για το αν χώρισα, αν παντρεύομαι, αν είμαι έγκυος. Αυτά με ενοχλούν πιο πολύ.

Διαβάστε Περισσότερα στο agrinionews.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ευρυδίκη Βαλαβάνη: Έχω πτηνοφοβία, ο μπαμπάς μου έχει κότες και με είχε βάλει στο κοτέτσι για να το ξεπεράσω

Δεν ξέρω από πού προέρχεται η αλήθεια είναι, πρέπει να το ψάξω, πρόσθεσε

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ agrinionews.gr

Παράπονα για τα χόρτα στη νησίδα- περιορισμένη ορατότητα για τους οδηγούς στο 1ο χλμ της Ε.Ο.Αγρινίου – Θέρμου

Β’ ΕΛΜΕ: μεγάλη αποχή, νίκη Συμμαχίας, ΔΑΚΕ σε ελεύθερη πτώση

Παγκόσμια εβδομάδα ανοσοποίησης – Δράση στο ΚΔΑΠ Κανδήλας

Το 1ο ΕΠΑΛ Μεσολογγίου στις «Μαθηματικές Προ(σ)κλήσεις στον 21ο αιώνα»

«Της άνοιξης και της Λαμπρής» – Κέρδισε τις εντυπώσεις η εκδήλωση του 3ου Δημοτικού Σχολείου Νεάπολης Αγρινίου

Θέρμο: «Έφυγε» ο Λάμπρος Λόης, μια εμβληματική μορφή…