Έλλη Κοκκίνου: Αποκαλύπτει πρώτη φορά την αισθητική επέμβαση που έκανε – «Η ηλικία φέρνει ατέλειες»

14:09 - 24/04/2024

Η Έλλη Κοκκίνου παραχώρησε δηλώσεις στην κάμερα της εκπομπής Fay’s Time και στον Χρήστο Λυσσέα. Η To άρθρο Έλλη Κοκκίνου: Αποκαλύπτει πρώτη φορά την αισθητική επέμβαση που έκανε – «Η ηλικία φέρνει ατέλειες» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Έλλη Κοκκίνου: "Η ηλικία φέρνει ατέλειες" - Αποκαλύπτει πρώτη φορά την αισθητική επέμβαση που έκανε

«Μου είχε γίνει πρόταση για τη Eurovision αλλά ήμουν έγκυος και δεν μπορούσα να πάω. Νομίζω ότι το target group είναι το πιο νεανικό κοινό. Δεν ξέρω αν θα πλησίαζα εγώ το τόσο νεανικό κοινό που έχουν», είπε η Έλλη Κοκκίνου

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Η Έλλη Κοκκίνου μιλά ανοιχτά για την αισθητική επέμβαση που έκανε – Γιατί δεν πήγε στη Eurovision

Η αγαπημένη τραγουδίστρια Έλλη Κοκκίνου παραδέχτηκε πως έχει κάνει αισθητική στο στήθος της.

Διαβάστε το στο in.gr

Η Έλλη Κοκκίνου αποκάλυψε πρώτη φορά την αισθητική επέμβαση που έκανε: "Η ηλικία φέρνει ατέλειες"

Η Έλλη Κοκκίνου αποκαλύπτει για την ηλικία της, αλλά και τις αισθητικές επεμβάσεις

Διαβάστε το στο thetoc.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»