Η απάντηση του Αδωνι Γεωργιαδη στον Γιάννη Καλλιανο

14:28 - 24/04/2024

Άφησα να περάσουν λίγες ώρες από τη συγκινητική και ανθρώπινη ανάρτηση του συναδέλφου και @kallianos , πριν τοποθετηθώ. Δεν έχω συνηθίσει όμως να κρύβομαι και δεν θα το έκανα ούτε τώρα. Σέβομαι απολύτως τον πόνο κάθε συγγενούς για τον άνθρωπο του και κάθε γιου για τον πατέρα του. Άλλωστε έχω χάσει και εγώ τον δικό […] Η απάντηση του Αδωνι Γεωργιαδη στον Γιάννη Καλλιανο - olympia

Διαβάστε Περισσότερα στο olympia.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Απάντηση του Άδωνη Γεωργιάδη στον Γιάννη Καλλιάνο: «Κανένας από το νοσοκομείο δεν αδιαφόρησε»

«Η διαδικασία εισόδου ενός ασθενούς σε ΜΕΘ είναι διαφανής, σύμφωνα με αυστηρά ιατρικά κριτήρια» αναφέρει σχετικά με ανάρτηση του βουλευτή της ΝΔ

Διαβάστε το στο news.gr

Η απάντηση του Νοσοκομείου “Αττικόν” στον Γ. Καλλιάνο

Απάντηση στα όσα κατήγγειλε ο βουλευτής της ΝΔ Γιάννης Καλλιάνος για τη νοσηλεία του πατέρα εξέδωσε το νοσοκομείο «Αττικόν», όπου περιγράφει αναλυτικά την κατάσταση.   Με μια μακροσκελή ανακοίνωση, απαντά και δίνει διευκρινίσεις το Νοσοκομείο «Αττικόν», μετά την καταγγελία του βουλευτή της ΝΔ Γιάννη Καλλιάνου για τη νοσηλεία του 79χρονου πατέρα του. Δηλώσεις έκαναν και […] The post Η απάντηση του Νοσοκομείου “Αττικόν” στον Γ. Καλλιάνο appeared first on Empisteutiko.gr.

Διαβάστε το στο empisteutiko.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ olympia.gr

Δικαίωση Νικόλα Φαραντούρη! Τρόμος στο Μαξίμου! Ο Μητσοτάκης αλλάζει νόμο για να γλιτώσει από την Ευρωπαία Εισαγγελέα!

Σάλος με την απάντηση του Γιάννη Καλλιανου στον Αδωνι Γεωργιαδη: Δεν φταις εσύ αγαπητέ μου φίλε

Η Nestlé αναγκάστηκε να καταστρέψει δύο εκατομμύρια μπουκάλια Perrier μετά από βακτηριακή μόλυνση

Αυτός είναι ο κίνδυνος που διατρέχουμε αν πέσει ο Μητσοτάκης

Τα χαστούκια στην κυβερνηση Μητσοτακη απο το state department

Πρόεδρος Αζερμπαϊτζάν: Δεν θα καθίσουμε άπραγοι στον εξοπλισμό της Αρμενίας από ξένες χώρες