Κασσελάκης: Διαστρεβλώνουν δήλωση μου για την Υγεία - Μιλώ ρητά για επένδυση τουλάχιστον 5% του ΑΕΠ

15:00 - 24/04/2024

Ο πρόεδρος του ΣΥΡΙΖΑ απαντά στις κατηγορίες της Νέας Αριστεράς και του Άδωνι Γεωργιάδη, με αφορμή δηλώσεις του για τη δημόσια Υγεία

Διαβάστε Περισσότερα στο ProtoThema.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κασσελάκης: Διαστρεβλώνουν δήλωσή μου για την υγεία, για να αλλάζουν την ατζέντα

Τι απαντά στις δηλώσεις του υπουργού, Άδωνι Γεωργιάδη, που τον κατηγορεί ότι ζητά μείωση των δαπανών για την υγεία The post Κασσελάκης: Διαστρεβλώνουν δήλωσή μου για την υγεία, για να αλλάζουν την ατζέντα appeared first on Iatropedia.

Διαβάστε το στο iatropedia.gr

Κασσελάκης: Διαστρεβλώνουν δήλωση μου για την υγεία - Θέλουν να αλλάζουν την ατζέντα

Κασσελάκης: Διαστρεβλώνουν δήλωση μου για την υγεία - Θέλουν να αλλάζουν την ατζένταvdounis Wed, 24/04/2024 - 14:44

Διαβάστε το στο sofokleousin.gr

Κασσελάκης: Διαστρεβλώνουν δήλωση μου για την υγεία, για να αλλάζουν την ατζέντα

Αιχμηρή ανάρτηση του προέδρου του ΣΥΡΙΖΑ

Διαβάστε το στο mononews.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ProtoThema.gr

Περίπατος Βιβλίου: Εκδηλώσεις σε όλη την Ελλάδα για τον εορτασμό της Ημέρας Βιβλίου

Αφελείς, ηλίθιοι ή απλώς αδίστακτοι;

Λόρδος Βύρωνας: Έκθεση - αφιέρωμα στον σπουδαίο φιλέλληνα ποιητή από το Μουσείο της Ακρόπολης

ΗΠΑ: Συγκρούσεις αστυνομικών με φοιτητές σε πανεπιστήμια στο Τέξας και τη Νότια Καλιφόρνια με δεκάδες συλλήψεις

Ταμείο Ανάκαμψης: ευκαιρία και πρόκληση για την Ελλάδα

Πάσχα 2024: Ξεκινά σήμερα το εορταστικό ωράριο των εμπορικών καταστημάτων