Μπέος για Κωνσταντοπούλου: «Όταν χαμογελάει είναι γυναικάρα»

19:03 - 24/04/2024

Συνεχίζονται οι αβρότητες ανάμεσα στον δήμαρχο Βόλου και την επικεφαλής της Πλεύσης ΕλευθερίαςΠερισσότερα...

Διαβάστε Περισσότερα στο NewsBomb
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ο Μπέος "ξαναχτυπά" για την Κωνσταντοπούλου: Όταν γελάει είναι γυναικάρα, Παναγία μου στον ύπνο μας την βλέπουμε

"Δεν υπάρχει περίπτωση να μην αναφερθεί στο όνομα μου. Έχει κόλλημα μαζί μου" δήλωσε ο δήμαρχος Βόλου για την πρόεδρο της "Πλεύση Ελευθερίας".

Διαβάστε το στο thetoc.gr

Μπέος για Κωνσταντοπούλου: «Όταν χαμογελάει είναι γυναικάρα»

Συνεχίζονται οι αβρότητες ανάμεσα στον δήμαρχο Βόλου και την επικεφαλής της Πλεύσης Ελευθερίας Ο Αχιλλέας Μπέος μίλησε στην εκπομπή Super Κατερίνα και έκανε το… κοπλιμέντο του στην επικεφαλής της «Πλεύσης Ελευθερίας», Ζωή Κωνταντοπούλου. «Με την κυρία Κωνσταντοπούλου συναντηθήκαμε και στον διάδρομο του δικαστηρίου. Το τι εκστόμισε δε θέλω να δώσω συνέχεια γιατί δεν είναι και ωραίο. […] The post Μπέος για Κωνσταντοπούλου: «Όταν χαμογελάει είναι γυναικάρα» appeared first on Empisteutiko.gr.

Διαβάστε το στο empisteutiko.gr

Μπέος για Κωνσταντοπούλου: «Όταν χαμογελάει είναι γυναικάρα»

Ο Αχιλλέας Μπέος μίλησε στην εκπομπή Super Κατερίνα και έκανε το… σχόλιό του στην επικεφαλής της «Πλεύσης Ελευθερίας», Ζωή Κωνταντοπούλου. «Με την κυρία Κωνσταντοπούλου συναντηθήκαμε και στον διάδρομο του δικαστηρίου. Το τι εκστόμισε δε θέλω να δώσω συνέχεια γιατί δεν είναι και ωραίο. Στο βίντεο βλέπετε περνάει από μπροστά μου. Στον διάδρομο του δικαστηρίου, ξανασυναντηθήκαμε. […] Το άρθρο Μπέος για Κωνσταντοπούλου: «Όταν χαμογελάει είναι γυναικάρα» εμφανίστηκε πρώτα στο newsique.gr.

Διαβάστε το στο Newsique.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ NewsBomb

Κτηνωδία: Πυροβόλησαν και σκότωσαν δελφινάκι

ΑΕΚ - Παναθηναϊκός 3-0: Βήμα τίτλου με εμφάνιση... Πρωταθλήτριας για την «Ένωση»

Super League: Στο +4 κι αγκαλιάζει τον τίτλο η ΑΕΚ

Σακελλαροπούλου από Χιλή: «Οι σχέσεις των δύο χωρών βρίσκονται σε άριστο επίπεδο»

Λασίθι: Περιπέτεια για 57χρονη πεζοπόρο που τραυματίστηκε στο φαράγγι του Ρίχτη

Γιώργος Λυγγερίδης: Το «φλασάκι» με τα 15 βίντεο από ανώνυμο πληροφοριοδότη ξεκλείδωσε την υπόθεση