Κατερίνα Βρανά: «Κλείνω 7 χρόνια φέτος από την ημέρα που δεν πέθανα»

20:47 - 24/04/2024

«Αυτή την εβδομάδα, κάθε χρόνο την ονομάζω εορταστική εβδομάδα επιβίωσης»

Διαβάστε Περισσότερα στο neolaia.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κατερίνα Βρανά: Κλείνω 7 χρόνια φέτος από την ημέρα που δεν πέθανα, μου αρέσει να το γιορτάζω

Αυτή την εβδομάδα, κάθε χρόνο την ονομάζω εορταστική εβδομάδα επιβίωσης, ανέφερε η κωμικός

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Κατερίνα Βρανά: Κλείνω 7 χρόνια φέτος από την ημέρα που δεν πέθανα, μου αρέσει να το γιορτάζω

Η Κατερίνα Βρανά μίλησε για τα φετινά της γενέθλια, αλλά και την ημέρα που βρέθηκε στο νοσοκομείο στη Μαλαισία, όταν ήρθε αντιμέτωπη με μια μεγάλη περιπέτεια υγείας. Η κωμικός έχει μιλήσει ξανά για το ταξίδι της, όπου υπέστη διάτρηση εντέρου με αποτέλεσμα να πάθει σηψαιμία και αυτό να οδηγήσει, μεταξύ άλλων, στην παράλυση. Καλεσμένη στην [...] Το άρθρο Κατερίνα Βρανά: Κλείνω 7 χρόνια φέτος από την ημέρα που δεν πέθανα, μου αρέσει να το γιορτάζω εμφανίστηκε πρώτα στο NewSide.

Διαβάστε το στο Newside.gr

Κατερίνα Βρανά: Κλείνω 7 χρόνια φέτος από την ημέρα που δεν πέθανα, μου αρέσει να το γιορτάζω

Η Κατερίνα Βρανά μίλησε για το ταξίδι της, όπου υπέστη διάτρηση εντέρουΠερισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ neolaia.gr

Ανδρέας Μικρούτσικος για Κωνσταντίνα Σπυροπούλου: «Είπα τη γνώμη μου και απειλήθηκα με μήνυση»

ΗΠΑ: Σε διαπραγματεύσεις το Κολούμπια με τους φοιτητές εν μέσω των κινητοποιήσεων για τη Γάζα

«Dear God, the Parthenon is still broken»: Κυκλοφορεί το πρώτο φωτογραφικό βιβλίο του Γιώργου Λάνθιμου

Στις 7 Μαΐου η επόμενη εκδήλωση της Apple

Απόψε στον αττικό ουρανό η «Ροζ Πανσέληνος»

Τζον Μπον Τζόβι: Παραδέχτηκε ότι δεν υπήρξε πιστός στα 34 χρόνια γάμου με τη σύζυγό του