Γιώργος Βασιλείου: Θα κυκλοφορήσει η βιογραφία του αγαπημένου ηθοποιού!

08:39 - 06/03/2020

Πρόκειται επί της ουσίας για τη βιογραφία του Γιώργου Βασιλείου, η οποία θα κυκλοφορήσει μέχρι το τέλος του 2020 από γνωστό εκδοτικό οίκο. The post Γιώργος Βασιλείου: Θα κυκλοφορήσει η βιογραφία του αγαπημένου ηθοποιού! appeared first on TLIFE.

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Λία Βασιλείου: Αποδέχτηκε την πρόταση για να κυκλοφορήσει η βιογραφία του Γιώργου Βασιλείου

Ο βραβευμένος συγγραφέας, Ντίνος Κουμπάτης έκανε πρόταση στη σύζυγο του Γιώργου Βασιλείου, Λία Βασιλείου, να μεταφέρει το έργο και τις ημέρες του τηλεοπτικού...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Θα κυκλοφορήσει η βιογραφία του ηθοποιού Γιώργου Βασιλείου

Η βιογραφία του ηθοποιού Γιώργου Βασιλείου,μ που έφυγε από τη ζωή τον Νοέμβριο του 2016,  θα κυκλοφορήσει σύντομα από γνωστό εκδοτικό οίκο,  Η σύζυγος του αείμνηστου ηθοποιού Λία Βασιλείου υποδέχτηκε την πρόταση του βραβευμένου συγγραφέα Ντίνου Κουμπάτη να μεταφέρει το έργο και τις ημέρες του τηλεοπτικού «Ταξίαρχου Θεοχάρη» από τη σειρά «Καλημέρα Ζωή» στις σελίδες ενός βιβλίου.

Διαβάστε το στο thebest.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»