Μίκης Θεοδωράκης: «Η σκέψη μου είναι στο πλευρό των παιδιών που υπερασπίζουν τα σύνορα της πατρίδας»

20:43 - 08/03/2020

Τη στήριξή του στα σώματα ασφαλείας και τους κατοίκους του Έβρου εκφράζει ο Μίκης Θεοδωράκης. Ο μουσικοσυνθέτης, σε μήνυμά του, αναφέρει: «Σ’ αυτές τις κρίσιμες ώρες, η σκέψη μου βρίσκεται στο πλευρό των παιδιών μας που υπερασπίζουν τα σύνορα της πατρίδας και στους γενναίους άντρες και γυναίκες του Έβρου…».

Διαβάστε Περισσότερα στο pronews.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Στήριξη του Μίκη Θεοδωράκη στις δυνάμεις στον Έβρο! "Η σκέψη μου με τα παιδιά που υπερασπίζονται τα σύνορα"

Τη στήριξή του στα σώματα ασφαλείας και τους κατοίκους του Έβρου εκφράζει ο Μίκης Θεοδωράκης, με δήλωσή του στο προσωπικό του site. «Σ’ αυτές τις ... Διαβάστε περισσότερα To άρθρο Στήριξη του Μίκη Θεοδωράκη στις δυνάμεις στον Έβρο! "Η σκέψη μου με τα παιδιά που υπερασπίζονται τα σύνορα" δημοσιεύτηκε στο Newsit.gr .

Διαβάστε το στο Newsit

Μίκης Θεοδωράκης για τον Έβρο: Η σκέψη μου είναι στο πλευρό των παιδιών μας

Τη στήριξή του στα σώματα ασφαλείας και τους κατοίκους του Έβρου εκφράζει ο Μίκης Θεοδωράκης, με δήλωσή του στον προσωπικό του ιστότοπο. &#

Διαβάστε το στο hellasjournal.com

Μ. Θεοδωράκης για τον Έβρο: Η σκέψη μου στο πλευρό των παιδιών μας

Τη στήριξή του στα σώματα ασφαλείας και τους κατοίκους του Έβρου εκφράζει ο Μίκης Θεοδωράκης, με δήλωσή του στον προσωπικό του ιστότοπο. «Σ’ αυτές τις κρίσιμες ώρες, η σκέψη μου βρίσκεται στο πλευρό των παιδιών μας που υπερασπίζουν τα σύνορα της πατρίδας και στους γενναίους άντρες και γυναίκες του Έβρου…», γράφει ο Έλληνας μουσικοσυνθέτης. ©Πηγή: […]

Διαβάστε το στο politik.gr

Μ. Θεοδωράκης για τον Έβρο: Η σκέψη μου στο πλευρό των παιδιών μας

Τη στήριξή του στα σώματα ασφαλείας και τους κατοίκους του Έβρου εκφράζει ο Μίκης Θεοδωράκης, με δήλωσή του στον προσωπικό του ιστότοπο. The post Μ. Θεοδωράκης για τον Έβρο: Η σκέψη μου στο πλευρό των παιδιών μας appeared first on analitis.gr.

Διαβάστε το στο analitis.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ pronews.gr

Οι μουλάδες της Τεχεράνης «φλερτάρουν» με τον Μπάιντεν κατά της Ρωσίας! - Δεν δέχονται ρωσικό αίτημα για εγγυήσεις

Οι 5+1 τρόποι για να μη μαυρίζουν οι μπανάνες

Με αυτόν τον τρόπο θα διατηρήσετε τη φέτα για μήνες

Το καθεστώς του Κιέβου επιβεβαίωσε το θάνατο μέλους της διαπραγματευτικής του ομάδας: Αρνείται ότι τον εκτέλεσε

Πρόεδρος των Ελλήνων της Ουκρανίας: «Ο Πούτιν διαπράττει γενοκτονία κατά Ουκρανών και Ελλήνων»

Κορωπί: Άνοιξε νέος κύκλος ερευνών & καταθέσεων για την εξαφάνιση της Άρτεμις