Κουράστηκα φίλε, όπως και συ, αλλά έχω ευθύνη να μην το μεταδώσω σε άλλους

20:22 - 17/03/2020

Γράφει ο Δώρος Παναγίδης Μιλήσαμε σήμερα το απόγευμα ξανά… «βαρέθηκα στο σπίτι» μου αποκρίθηκες… Το μυαλό μου σ’ ένα δευτερόλεπτο πάγωσε και ταξίδεψε σε χίλιες σκέψεις. Τι κάνουμε, γιατί να είμαστε τόσο αδύνατοι, ποιος το δημιούργησε, πόσα συμφέροντα κρύβονται πίσω από αυτό, ποιος ο σκοπός τους, πότε θα σταματήσει!!! Να σου πω την αλήθεια αυτές τις […]

Διαβάστε Περισσότερα στο diaforetiko.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κουράστηκα φίλε, όπως και συ, αλλά έχω ευθύνη να μην το μεταδώσω σε άλλους

Γράφει ο Δώρος Παναγίδης Μιλήσαμε σήμερα το απόγευμα ξανά… «βαρέθηκα στο σπίτι» μου αποκρίθηκες… Το μυαλό μου σ’ ένα δευτερόλεπτο πάγωσε και ταξίδεψε σε χίλιες σκέψεις. Τι κάνουμε, γιατί να είμαστε τόσο αδύνατοι, ποιος το δημιούργησε, πόσα συμφέροντα κρύβονται πίσω από αυτό, ποιος ο σκοπός τους, πότε θα σταματήσει!!! Να σου πω την αλήθεια αυτές τις […] The post Κουράστηκα φίλε, όπως και συ, αλλά έχω ευθύνη να μην το μεταδώσω σε άλλους appeared first on NewSide.gr.

Διαβάστε το στο Newside.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ diaforetiko.gr

Παναγιώτης Πετράκης: «Πιστεύω πολύ στον Χριστό κι εκεί εναποθέτω όλες μου τις ελπίδες»

Ο άντρας μου, μου κάνει παρατήρηση αν μια μέρα δεν βαφτώ. Τί να κάνω;

Γιος Παναγιώτη Φασούλα – Κέρδισε τον καρκίνο, έκλεισε τα 22, και είναι ολόιδιος ο μπαμπάς του

Πουλάνε σαν τρελά: Ανάρπαστα έγιναν τα πλαστικά καλαμάκια σε πανηγύρι

Έξαλλη η Μαρία Ιωαννίδου με την Google : «Μου προσθέτει 15 χρόνια. Εγώ νομίζω ότι μικροδείχνω, τουλάχιστον 10 χρόνια κάτω»

H Ιωάννα είναι 26 χρονών και είναι η νέα δασκάλα των Αρκιών που διδάσκει στον μοναδικό μαθητή