Ο κορονοΪός παρέσυρε και το "Κόκκινο Ποτάμι"

08:44 - 18/03/2020

Ο τηλεοπτικός σταθμός OPEN σε συνέχεια των τροποποιήσεων του προγράμματός του, ευθυγραμμιζόμενο με τις εξελίξεις στο θέμα του κορωνοϊού, ανακοινώνει πως από την Κυριακή 22 Μαρτίου η δραματική σειρά «Το Κόκκινο Ποτάμι» θα προβάλλεται σε επανάληψη.

Διαβάστε Περισσότερα στο entertv.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ο κορονοϊός «κόβει» και το «Κόκκινο Ποτάμι»! Τι θα δούμε την Κυριακή;

Όλες οι αγαπημένες μας σειρές, δυστυχώς, αναβάλλονται μέχρι νεωτέρας, εξαιτίας του κορονοϊού! The post Ο κορονοϊός «κόβει» και το «Κόκκινο Ποτάμι»! Τι θα δούμε την Κυριακή; appeared first on TLIFE.

Διαβάστε το στο tlife.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ entertv.gr

Συγκλονιστική εξομολόγηση: «Γύριζα ακατάλληλες ταινίες – Ο Γέροντας Παΐσιος μου άλλαξε τη ζωή»

Αν ήμουν νέος και ήθελα να αρπάξω την ευκαιρία, μπορεί να πήγαινα και εγώ στο Bachelor όπως ο Παναγιώτης Βασιλάκος

«Έσπασε» η Πέμη Ζούνη μιλώντας για την περιπέτεια υγείας της κόρης της

Σπύρος Σταμούλης: Ο εισαγγελέας Αλέξης Γραμματικός θα αναμειχθεί και με άλλη ιστορία στο Διαφάνι

Ριφιφί στο Ψυχικό: Ποιες είναι οι τέσσερις Αθηναίες που τους διέρρηξαν τις τραπεζικές τους θυρίδες

Συγκλονίζουν οι γονείς του 2,5 ετών Γιάννη: Έφυγα από τον παιδικό σταθμό και τον άκουσα να κλαίει… Ήθελα να γυρίσω πίσω να τον πάρω, αλλά σκέφτηκα ότι θα συνηθίσει