«Χτύπησε» τους Bon Jovi o κορωνοϊός - Θετικός ο Ντέιβιντ Μπράιαν (φώτο)

16:23 - 23/03/2020

Ο Ντέιβιντ Μπράιαν των Bon Jovi, βρέθηκε θετικός στον κορωνοϊό. Ο ίδιος το ανακοίνωσε μέσα από τον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram.  Ο κιμπορντίστας ενημέρωσε τους διαδικτυακούς του φίλους για τα αποτελέσματα του τεστ που έκανε και έστειλε το δικό του μήνυμα, τονίζοντας πως πρέπει να βοηθήσει ο ένας τον άλλον αυτές τις στιγμές. «Μόλις πήρα τα αποτελέσματα μου σήμερα και βγήκα θετικός στον κορωνοϊό. Ήμουν άρρωστος για μία εβδομάδα και νιώθω καλύτερα κάθε ημέρα. Ήμουν σε καραντίνα εδώ και μία εβδομάδα και θα παραμείνω για ακόμα μία εβδομάδα. Όταν αισθανθώ καλύτερα θα κάνω ξανά εξετάσεις για να βεβαιωθώ ότι έχω απαλλαγεί από αυτόν τον σιχαμένο ιό. Σας παρακαλώ βοηθήστε ο ένας τον άλλον. Θα τ

Διαβάστε Περισσότερα στο pronews.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Με κορωνοϊό ο Ντέιβιντ Μπράιαν των Bon Jovi

Ο κιμπορντίστας του συγκροτήματος της ροκ, Bon Jovi, Ντέιβιντ Μπράιαν αποκάλυψε ότι βρέθηκε θετικός στον κορονοϊό.

Διαβάστε το στο thebest.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ pronews.gr

Οι μουλάδες της Τεχεράνης «φλερτάρουν» με τον Μπάιντεν κατά της Ρωσίας! - Δεν δέχονται ρωσικό αίτημα για εγγυήσεις

Οι 5+1 τρόποι για να μη μαυρίζουν οι μπανάνες

Με αυτόν τον τρόπο θα διατηρήσετε τη φέτα για μήνες

Το καθεστώς του Κιέβου επιβεβαίωσε το θάνατο μέλους της διαπραγματευτικής του ομάδας: Αρνείται ότι τον εκτέλεσε

Πρόεδρος των Ελλήνων της Ουκρανίας: «Ο Πούτιν διαπράττει γενοκτονία κατά Ουκρανών και Ελλήνων»

Κορωπί: Άνοιξε νέος κύκλος ερευνών & καταθέσεων για την εξαφάνιση της Άρτεμις