Κορωνοϊός στην Ισπανία: Διέψευσε ο γιος του Λορένθο Σανθ ότι χάθηκε η σορός του πατέρα του

00:33 - 28/03/2020

Μέσα στην τραγωδία που βιώνει η Ισπανία από την επέλαση του κορωνοϊού, σήμερα το βράδυ προέκυψε και μια περίεργη είδηση για ‘εξαφάνιση’ της σορού του πρώην προέδρου της Ρεάλ, ο οποίος έφυγε από τη ζωή στις 21/3, ωστόσο ο γιος του Φερνάντο έβαλε τα πράγματα στη θέση τους

Διαβάστε Περισσότερα στο ProtoThema.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κορονοϊός: Διέψευσε ο γιος του Λορένθο Σανθ ότι χάθηκε η σορός του πατέρα του

O γιος του Λορένθο Σανθ, Φερνάντο, τόνισε ότι ουδέποτε χάθηκε η σορός του πατέρα του και επεσήμανε ότι απλα δεν γνώριζε εάν αυτή είχε αποτεφρωθεί.

Διαβάστε το στο Sport24

Ο γιος του Λορένθο Σανθ διέψευσε ότι εξαφανίστηκε η σορός του πατέρα του

Διευκρινίσεις σχετικά με τις πληροφορίες που διακινήθηκαν στον ισπανικό Τύπο περί εξαφάνισης της σορού του πρώην προέδρου της Ρεάλ Μαδρίτης, Λορένθο Σανθ έδωσε ο γιος του Φερνάντο. Ο Φερνάντο Σανθ, γιος του πρώην προέδρου της Ρεάλ που πέθανε από κορωνοϊό την προηγούμενη εβδομάδα διέψευσε, μέσω ανάρτησής του στο twitter, ότι η σορός του πατέρα του εξαφανίστηκε. «Σε απάντηση των λανθασμένων πληροφοριών περί καταγγελίας από εμένα για μια φερόμενη εξαφάνιση της σορού του πατέρα μου, θέλω να διευκρινίσω ότι το μόνο που είπα είναι ότι δεν γνωρίζαμε αν είχε αποτεφρωθεί ή όχι. Κι αυτό γιατί το αποτεφρωτηρίο είχε γεμίσει και θα μας ενημέρωναν για την καύση. Όχι όμως ότι δεν ξέραμε πού ήταν», έγραψε στο t

Διαβάστε το στο pronews.gr

Κορωνοϊός - Διέψευσε ο γιος του Λορένθο Σανθ ότι χάθηκε η σορός του πατέρα του

Με ανάρτηση του

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ProtoThema.gr

Περίπατος Βιβλίου: Εκδηλώσεις σε όλη την Ελλάδα για τον εορτασμό της Ημέρας Βιβλίου

Ο μεγάλος ύπνος

Αφελείς, ηλίθιοι ή απλώς αδίστακτοι;

Λόρδος Βύρωνας: Έκθεση - αφιέρωμα στον σπουδαίο φιλέλληνα ποιητή από το Μουσείο της Ακρόπολης

ΗΠΑ: Συγκρούσεις αστυνομικών με φοιτητές σε πανεπιστήμια στο Τέξας και τη Νότια Καλιφόρνια με δεκάδες συλλήψεις

Ταμείο Ανάκαμψης: ευκαιρία και πρόκληση για την Ελλάδα