Θετική στον κορωνοϊό η Αθηναΐς Νέγκα - Η ανάρτησή της στο Instagram (φωτο)

13:19 - 28/03/2020

Θύμα του κορωνοϊού φαίνεται πώς είναι και η Αθηναΐς Νέγκα. Η γνωστή παρουσιάστρια με ένα μήνυμα στο Instagram, δήλωσε, ότι είναι άρρωστη και έχει κορωνοϊό. Η ίδια δεν χάνει το χιούμορ της καθώς ανέβασε μια φωτογραφία της στον καναπέ με το λάπτοπ και γράφει ότι είναι πριν από 12 χρόνια, όταν… μπήκαμε σε καραντίνα. Στη συνέχεια κάνει γνωστό ότι έχει covid-19, με ήπια συμπτώματα όπως πυρετό και πόνο στο σώμα. Θα μείνει μέσα για να ξεκουραστεί και να γίνει καλά ενώ ανέβασε μέχρι και… ποίηση αλλά και τι βλέπει στο Netflix! Το μήνυμά της στο Instagram: View this post on Instagram εγώ στο σαλονάκι ,μόνο που η φωτογραφία τραβήχτηκε στην αρχή της καραντίνας δηλαδή πριν 12χρονια -τόσο δ

Διαβάστε Περισσότερα στο pronews.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Θετική στον κοροναϊό είναι η Αθηναΐς Νέγκα. Το μήνυμά της (εικόνα)

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Θετική στον κορωνοϊό η Αθηναΐς Νέγκα -Τι λέει στο μήνυμά της στο Instagram

Με ανάρτησή της στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram, η Αθηναΐς Νέγκα αποκάλυψε ότι είναι θετική στον κορωνοϊό. Η παρουσιάστρια αντιμετωπίζει ήπια συμπτώματα και συνιστά σε όλους να παραμείνουν στο σπίτι τους, για να αποφευχθεί η περαιτέρω εξάπλωση του ιού. Η ίδια δεν χάνει το χιούμορ της καθώς ανέβασε μια... The post Θετική στον κορωνοϊό η Αθηναΐς Νέγκα -Τι λέει στο μήνυμά της στο Instagram appeared first on Ελεύθερος Τύπος.

Διαβάστε το στο eleftherostypos.gr

Θετική στον κοροναϊό η Αθηναϊς Νέγκα: Νιώθω σαν να έχω φάει ξύλο

Η Αθηναΐς Νέγκα αποκάλυψε μέσω του λογαριασμού της στο instagram πως νοσεί από κοροναϊό.  The post Θετική στον κοροναϊό η Αθηναϊς Νέγκα: Νιώθω σαν να έχω φάει ξύλο appeared first on TheCaller.Gr.

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Θετική στον κορονοϊό η Αθηναΐς Νέγκα – Τι έγραψε στο Instagram

ΕΛΛAΔΑ  Θετική στον κορονοϊό αποκάλυψε ότι είναι, με ανάρτηση στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram, η Αθηναΐς Νέγκα. Η ίδια έγραψε: «Εγώ στο σαλονάκι, μόνο που η φωτογραφία τραβήχτηκε στην αρχή της καραντίνας δηλαδή πριν 12χρονια -τόσο δεν είμαστε μέσα; Είμαι στην κρεβατάρα μου τώρα. Με επισκέφτηκε και εμένα ο παλιό ιός διαφορετικά δεν θα είχα πυρετό κάθε βράδυ δεν θα ένιωθα σαν να έχω φάει ξύλο. Ήπιο ξύλο, βέβαια, διότι είναι πράγματι ήπια τα συμπτώματα μου. Έχω περάσει πολύ χειρότερες γρίπες στο πόδι, οι μαμάδες θα με καταλαβαίνουν όμως τώρα οφείλω να κάτσω κλεισμένη. Κότα. Θα ακούσω την γενική οδηγία σύμφωνα με την οποία, όποιος το περνάει χαλαρά-όσο νιώθει καλά- και δεν έχει προβλήματ

Διαβάστε το στο topontiki.gr

Θετική στον κορωνοϊό και η Αθηναΐς Νέγκα! Το μήνυμά της στο instagram (ΕΙΚΟΝΑ)

Η γνωστή παρουσιάστρια ανακοίνωσε λίγο νωρίτερα πως την… επισκέφτηκε και εκείνη ο κορωνοϊός και πλέον περνάει την ώρα της κλεισμένη στο δωμάτιό της. Εξάλλου, η Αθηναΐς Νέγκα έχει ένα παιδάκι στο σπίτι και προσπαθεί να το προφυλάξει από τα χειρότερα. Διαβάστε το μήνυμά της στο Patkiout.gr

Διαβάστε το στο makeleio.gr

Θετική στον κορωνοϊό και η Αθηναΐς Νέγκα! Το μήνυμά της στο instagram

Η γνωστή παρουσιάστρια ανακοίνωσε λίγο νωρίτερα πως την… επισκέφτηκε και εκείνη ο κορωνοϊός και πλέον περνάει την ώρα της κλεισμένη στο δωμάτιό της. Εξάλλου, η Αθηναΐς Νέγκα έχει ένα παιδάκι στο σπίτι και προσπαθεί να το προφυλάξει από τα χειρότερα. Διαβάστε το μήνυμά της στο Patkiout.gr Σύμφωνα με πληροφορίες απο το makeleio.gr > Διαβάστε όλο το άρθρο εδώ: Θετική στον κορωνοϊό και η Αθηναΐς Νέγκα! Το μήνυμά της στο instagram

Διαβάστε το στο spoilers

Θετική στον κοροναϊό η Αθηναϊς Νέγκα: Νιώθω σαν να έχω φάει ξύλο

Η Αθηναΐς Νέγκα αποκάλυψε μέσω του λογαριασμού της στο instagram πως νοσεί από κορωνοϊό. Η γνωστή παρουσιάστρια με μήνυμα στο Instagram, δήλωσε, ότι είναι άρρωστη και είναι θετική στον κορωνοϊό. Ανέβασε μια φωτογραφία στον καναπέ με το λάπτοπ και γράφει ότι είναι πριν από 12 χρόνια, όταν μπήκαμε σε καραντίνα! Όπως αναφέρει έχει ήπια συμπτώματα … The post Θετική στον κοροναϊό η Αθηναϊς Νέγκα: Νιώθω σαν να έχω φάει ξύλο appeared first on AgrinioPress.

Διαβάστε το στο agriniopress.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ pronews.gr

Οι μουλάδες της Τεχεράνης «φλερτάρουν» με τον Μπάιντεν κατά της Ρωσίας! - Δεν δέχονται ρωσικό αίτημα για εγγυήσεις

Οι 5+1 τρόποι για να μη μαυρίζουν οι μπανάνες

Με αυτόν τον τρόπο θα διατηρήσετε τη φέτα για μήνες

Το καθεστώς του Κιέβου επιβεβαίωσε το θάνατο μέλους της διαπραγματευτικής του ομάδας: Αρνείται ότι τον εκτέλεσε

Πρόεδρος των Ελλήνων της Ουκρανίας: «Ο Πούτιν διαπράττει γενοκτονία κατά Ουκρανών και Ελλήνων»

Κορωπί: Άνοιξε νέος κύκλος ερευνών & καταθέσεων για την εξαφάνιση της Άρτεμις