Ζενεβιέβ Mαζαρί: «Tο GNTM 3 θα είναι η ωραίοτερη εμπειρία για όλους μας»

14:00 - 28/03/2020

Μπορεί η Ζενεβιέβ Μαζαρί να βρίσκεται στο σπίτι από την ημέρα που έκλεισαν τα σχολεία και να φροντίζει την οικογένειά της, αλλά βρίσκει χρόνο και για τις επαγγελματικές της δραστηριότητες. Ναι καλά διαβάσατε! Η art director του GNTM μίλησε μέσω Skype στην εκπομπή «Στη φωλιά των Κου Κου» και δήλωσε πως όλη η ομάδα του τηλεοπτικού διαγωνισμού ομορφιάς που προβάλλεται από το Star κάνει προετοιμασίες για τον νέο κύκλο. «Δουλεύουμε όλοι με τη λογική ότι το GNTM 3 θα είναι η καλύτερη εμπειρία για όλους μας. Όλοι έχουμε θετική ενέργεια, λατρεύουμε αυτό το πρόγραμμα και αυτές...

Διαβάστε Περισσότερα στο entertv.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ entertv.gr

Συγκλονιστική εξομολόγηση: «Γύριζα ακατάλληλες ταινίες – Ο Γέροντας Παΐσιος μου άλλαξε τη ζωή»

Αν ήμουν νέος και ήθελα να αρπάξω την ευκαιρία, μπορεί να πήγαινα και εγώ στο Bachelor όπως ο Παναγιώτης Βασιλάκος

«Έσπασε» η Πέμη Ζούνη μιλώντας για την περιπέτεια υγείας της κόρης της

Σπύρος Σταμούλης: Ο εισαγγελέας Αλέξης Γραμματικός θα αναμειχθεί και με άλλη ιστορία στο Διαφάνι

Ριφιφί στο Ψυχικό: Ποιες είναι οι τέσσερις Αθηναίες που τους διέρρηξαν τις τραπεζικές τους θυρίδες

Συγκλονίζουν οι γονείς του 2,5 ετών Γιάννη: Έφυγα από τον παιδικό σταθμό και τον άκουσα να κλαίει… Ήθελα να γυρίσω πίσω να τον πάρω, αλλά σκέφτηκα ότι θα συνηθίσει