Τα «γύρισε» η Αθηναΐς Νέγκα: «Δεν έγραψα ότι είμαι θετική κορωνοϊό - Είπα πως έχω συμπτώματα» (φώτο)

15:34 - 28/03/2020

Πριν από λίγη ώρα η Αθηναΐς Νέγκα, ανακοίνωνε (;) ότι έχει κορωνοϊό. Τουλάχιστον αυτό φαινόταν από την ανάρτηση της στο Instagram, τώρα αλλάζει τα λεγόμενα της και υποστηρίζει πως δεν έχει τον ιό, αλλά συμπτώματα του.  «Δεν έγραψα πως είμαι Θετική στον κορονοϊό, είπα πως έχω τα συμπτώματα εδώ κ μέρες πως ΔΕΝ θα κάνω τεστ σύμφωνα με τις οδηγίες εφόσον νιώθω καλά, όμως θα κάτσω σπίτι και θα υπερβώ τις 14 μέρες καραντίνας», αναφέρει η Αθηναΐς Νέγκα σε ανάρτησή της στο Twitter. «Αυτό που θα ήθελα να είναι σαφές είναι πως πολύ απλα νιώθω καλά, εχω πολύ χαμηλό πυρετό μέρες, το περνάω ήσυχα μέχρι τώρα, ας είναι διαθέσιμα τα τεστ για όποιον δυσκολευτεί ή για όποιον ανησυχεί. Θα κάτσω πολλέεεες μέρες σπί

Διαβάστε Περισσότερα στο pronews.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ pronews.gr

Οι μουλάδες της Τεχεράνης «φλερτάρουν» με τον Μπάιντεν κατά της Ρωσίας! - Δεν δέχονται ρωσικό αίτημα για εγγυήσεις

Οι 5+1 τρόποι για να μη μαυρίζουν οι μπανάνες

Με αυτόν τον τρόπο θα διατηρήσετε τη φέτα για μήνες

Το καθεστώς του Κιέβου επιβεβαίωσε το θάνατο μέλους της διαπραγματευτικής του ομάδας: Αρνείται ότι τον εκτέλεσε

Πρόεδρος των Ελλήνων της Ουκρανίας: «Ο Πούτιν διαπράττει γενοκτονία κατά Ουκρανών και Ελλήνων»

Κορωπί: Άνοιξε νέος κύκλος ερευνών & καταθέσεων για την εξαφάνιση της Άρτεμις