Συγκλονιστικός Παπαχελάς: Προσέξτε πάρα πολύ, είναι ύπουλος ιός - Εγώ τον υποτιμούσα

21:33 - 06/04/2020

Ο διευθυντής της Καθημερινής Αλέξης Παπαχελάς διηγήθηκε την εμπειρία του από τη μάχη με τον κορονοϊό, στον τηλεοπτικό σταθμό ΣΚΑΪ, καθώς πήρε εξιτήριο από το νοσοκομείο αφού ανάρρωσε πλήρως από τον κορονοϊό.

Διαβάστε Περισσότερα στο thetoc.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Παπαχελάς: Προσέξτε πάρα πολύ, είναι ύπουλος ιός - Εγώ τον υποτιμούσα

Ο Αλέξης Παπαχελάς, έστειλε μήνυμα στον κόσμο να πάρει πολύ σοβαρά την ασθένεια, λέγοντας πως και ο ίδιος υποτίμησε τον κορονοϊό και βρέθηκε στην εντατική. "Προσέξτε πάρα πολύ, είναι ένας πάρα πολύ ύπουλος ιός. Εγώ τον υποτιμούσα γιατί ήμουν καλά την πρώτη εβδομάδα, δούλευα από

Διαβάστε το στο madata.gr

Α.Παπαχελάς: «Ο κορωνοϊός είναι ένας πάρα πολύ ύπουλος ιός κι εγώ τον υποτίμησα» (βίντεο)

Ο δημοσιογράφος Αλέξης Παπαχελάς, κατά τη διάρκεια τηλεοπτικών του δηλώσεων σε κεντρικό δελτίο ειδήσεων μίλησε για την περιπέτειά του με τον κορωνοϊό και τη μεγάλη μάχη που έδωσε στην εντατική νοσοκομείου. Παράλληλα έστειλε το δικό του μήνυμα για τον κορωνοϊό προτρέποντας τους πάντες να μην κυκλοφορούν έξω. «Προσέξτε. Μείνετε σπίτι. Πάρτε το σοβαρά. Δεν αφορά μόνο τους ευάλωτους ή με προβλήματα υγείας. Αφορά όλους μας. Όλοι είμαστε ανοιχτοί σε αυτήν την απειλή», είπε ο Αλέξης Παπαχελάς. Όπως εξηγεί πέρασε δύσκολες στιγμές. «Βιώνουμε κάτι που είναι μεγαλύτερο από όλους μας. Είναι ένας πάρα πολύ ύπουλος ιός. Εγώ τον υποτίμησα. Είναι κάτι πάρα πολύ σοβαρό κάτι πάρα πολύ βαρύ. Εγώ θέματα υγείας δεν

Διαβάστε το στο pronews.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thetoc.gr

Βασίλισσα Ράνια: Το θεϊκό φλοράλ κεντημένο καφτάνι που συνδύασε με σουέντ γόβες και τσάντα Bottega Veneta

Πεντανόστιμο νηστίσιμο κέικ με σοκολάτα - Εύκολη συνταγή, χωρίς μίξερ

Νικόλαος - Τατιάνα Μπλάτνικ: Η κρυφή ζωή σε διαφορετικά σπίτια, τα "τρίτα" πρόσωπα και το προγαμιαίο συμβόλαιο

Αγιοι Ανάργυροι: Η Κυριακή ξεψύχησε ακριβώς δίπλα το κουβούκλιο του φρουρού - Νέα φωτογραφικά ντοκουμέντα

Αποκαλυπτικός Μπισμπίκης για φωτογραφία με Βανδή: "Άνθρωπος που καθόταν στο ταβερνάκι στα Εξάρχεια την πούλησε 50 ευρώ"

Super League: Παρέλαση τίτλου η ΑΕΚ, 3-0 τον ΠΑΟ - Έχασαν έδαφος Ολυμπιακός και ΠΑΟΚ