Συγκλονίζει ο Αλέξης Παπαχελάς: Ο κορονοϊός είναι ύπουλος, τον υποτίμησα

00:01 - 07/04/2020

 Για την περιπέτειά του με τον κορονοϊό και τη μεγάλη μάχη που έδωσε στην εντατική νοσοκομείου μίλησε ο δημοσιογράφος Αλέξης Παπαχελάς.Παράλληλα έστειλε το δικό του μήνυμα για τον κορονοϊό προτρέποντας τους πάντες να μην κυκλοφορούν έξω. «Προσέξτε. Μείνετε σπίτι. Πάρτε το σοβαρά. Δεν αφορά μόνο

Διαβάστε Περισσότερα στο madata.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Συγκλονίζει ο Αλέξης Παπαχελάς: «Υποτίμησα τον κορονοϊό» (vid)

Ο Αλέξης Παπαχελάς μίλησε για την περιπέτειά του με τον κορονοϊό, ζητώντας από όλους προσοχή, καθώς όπως είπε ο ίδιος τον υποτίμησε.

Διαβάστε το στο Gazzetta

Αλέξης Παπαχελάς για κορονοϊό: Είναι ένας πάρα πολύ ύπουλος ιός. Εγώ τον υποτίμησα

Το δικό του μήνυμα για τη  μάχη που έδωσε με τον κορονοϊό έστειλε ο Αλέξης Παπαχελάς μιλώντας στο κεντρικό...

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Παπαχελάς: Ο κορωνοϊός είναι πάρα πολύ ύπουλος, εγώ τον υποτίμησα

«Να μην ξεχάσουμε τους ήρωες πίσω από τις μάσκες», τόνισε ο δημοσιογράφος

Διαβάστε το στο lifo.gr

Συγκλονίζει ο Αλέξης Παπαχελάς: «Υποτίμησα τον κορονοϊό»

Ο δημοσιογράφος Αλέξης Παπαχελάς μίλησε για την περιπέτειά του με […] The post Συγκλονίζει ο Αλέξης Παπαχελάς: «Υποτίμησα τον κορονοϊό» appeared first on sportime.gr.

Διαβάστε το στο sportime.gr

Αλέξης Παπαχελάς κορωνοϊός: «Ο ιός είναι ύπουλος – Εγώ τον υποτίμησα»

Αλέξης Παπαχελάς κορωνοϊός: Ο γνωστός δημοσιογράφος μίλησε για τη μάχη που έδωσε με τον ιό και τόνισε πως είναι ύπουλος και δεν πρέπει να τον υποτιμήσουμε.

Διαβάστε το στο pagenews.gr

Παπαχελάς: 'Προσέξτε! Είναι ύπουλος ιός - Εγώ τον υποτιμούσα'

Ο διευθυντής της Καθημερινής Αλέξης Παπαχελάς διηγήθηκε την εμπειρία του από τη μάχη με τον κορονοϊό

Διαβάστε το στο ekriti.gr

Συγκλονίζει ο Αλέξης Παπαχελάς για τον κορωνοϊό: “Είναι ένας πάρα πολύ ύπουλος ιός – Τον υποτίμησα” (βίντεο)

“Δεν αφορά μόνο τους ευάλωτους ή με προβλήματα υγείας. Αφορά όλους μας.” Ο Αλέξης Παπαχελάς μίλησε στο κεντρικό δελτίο ειδήσεων του ΣΚΑΙ για την περιπέτειά του με τον κορωνοϊό, ζητώντας από όλους προσοχή, καθώς όπως είπε ο ίδιος τον υποτίμησε. «Προσέξτε. Μείνετε σπίτι. Πάρτε το σοβαρά. Δεν αφορά μόνο τους ευάλωτους ή με προβλήματα υγείας. […]

Διαβάστε το στο topnews.gr

Ο Αλέξης Παπαχελάς μιλά για την μάχη που έδωσε με τον κορωνοϊό - Είναι πολύ ύπουλος, τον υποτίμησα [βίντεο]

«Είναι πολύ ύπουλος ιός, τον υποτίμησα γιατί ήμουν καλά στην αρχή» δήλωσε για τον κορωνοϊό ο γνωστός δημοσιογράφος και διευθυντής της Καθημερινής, Αλέξης Παπαχελάς. Μιλώντας στο κεντρικό δελτίο ειδήσεων του ΣΚΑΪ, ο Αλέξης Παπαχελάς περιέγραψε την εμπειρία του από την μάχη που έδωσε με τον covid-19. Οπως είπε, αρχικά είχε την εντύπωση ότι ο κορωνοϊός αφορούσε ηλικιωμένους, ανθρώπους με προβλήματα υγείας και μετά «ξαφνικά βρέθηκα στην εντατική». Παραδέχτηκε δε πως στην αρχή, όπως πολλοί, «δεν το είχα πάρει πολύ σοβαρά το θέμα. Η Ιταλία με τρόμαξε». Στη συνέχεια, είπε ο Παπαχελάς, μετά τα πρώτα συμπτώματα, βήχα, πυρετό, «κάτι σαν βαριά […]

Διαβάστε το στο dete.gr

Παπαχελάς: ”Προσέξτε! Είναι ύπουλος ιός – Εγώ τον υποτιμούσα”

Ο Αλέξης Παπαχελάς, έστειλε μήνυμα στον κόσμο να πάρει πολύ σοβαρά την ασθένεια, λέγοντας πως και ο ίδιος υποτίμησε τον κορονοϊό και βρέθηκε στην εντατική.”Προσέξτε πάρα πολύ, είναι ένας πάρα πολύ ύπουλος ιός. Εγώ τον υποτιμούσα γιατί ήμουν καλά την πρώτη εβδομάδα, δούλευα από το σπίτι, ένιωθα ότι πάσχω από απλή γρίπη. Είχα βήχα, πόνους πυρετό, ... The post Παπαχελάς: ”Προσέξτε! Είναι ύπουλος ιός – Εγώ τον υποτιμούσα” appeared first on e-ptolemeos.gr.

Διαβάστε το στο e-ptolemeos.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ madata.gr

Κίκιλιας: 9 άτομα στα πασχαλινά τραπέζια μέσα - Έως 12 άτομα σε ανοιχτό χώρο. Τα μέτρα για τη Μεγάλη Εβδομάδα

Σeξ: Γιατί υπάρχει απώλεια επιθυμίας - Οι βασικοί λόγοι

Το μυστικό για να γυαλίσετε τα ασημικά σας βρίσκεται στο ψυγείο σας!

Παγώνη: Τέλος Ιουνίου θα έχουμε σχετική ανοσία. Το σχέδιο για το Πάσχα στο χωριό

Ο λόγος που συνήθως ξυπνάς πριν από το ξυπνητήρι

Αγγελική: Καταιγιστικές εξελίξεις - Η Αθηνά ετοιμάζει εκδίκηση για την Αγγελική!