O Γιάννης Πρετεντέρης γράφει για την μάχη που κέρδισε (εικόνα)

07:55 - 15/04/2020

Ο Γιάννης Πρετεντέρης που είχε ανακοινώσει πριν μερικές εβδομάδες ότι βρέθηκε θετικός στον κορωνοϊό, ανάρρωσε πλήρως! Ο γνωστός δημοσιογράφος, με νέα ανάρτησή του στο twitter το μεσημέρι της Μεγάλης Τρίτης ανακοίνωσε ότι είναι υγιής και ευχαρίστησε όσους του ευχήθηκαν και του συμπαραστάθηκαν: «Σας είχα πει εξ αρχής ότι κι αυτό θα περάσει. Ε λοιπόν πέρασε. […]

Διαβάστε Περισσότερα στο lykavitos.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιάννης Πρετεντέρης: «Η περιπέτειά μου με τον κορονοϊό»

Για τις είκοσι έξι μέρες που πέρασε με τον κορονοϊό γράφει σήμερα στη στήλη του που διατηρεί στα Νέα ο γνωστός δημοσιογράφος Γιάννης Πρετεντέρης...

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Ο Γιάννης Πρετεντέρης γράφει για την εμπειρία του με τον κορονοϊό- "Σε διαλύει κυριολεκτικά"…

Εζησε 26 ημέρες με ήπια συμπτώματα

Διαβάστε το στο thetoc.gr

Γιάννης Πρετεντέρης: «Η περιπέτειά μου με τον κορονοϊό»

Για τις είκοσι έξι μέρες που πέρασε με τον κορονοϊό γράφει σήμερα στη στήλη του που διατηρεί στα Νέα ο γνωστός δημοσιογράφος Γιάννης Πρετεντέρης. «Τις πέρασα σπίτι μου, με ήπια συμπτώματα, χωρίς εξάρσεις, γράφοντας, διαβάζοντας και βλέποντας ό,τι ντοκιμαντέρ έπαιζε η τηλεόραση» αναφέρει χαρακτηριστικά, ωστόσο ως «αδαής ασθενής» όπως αναφέρει θέλησε να εκμυστηρευτεί δύο – […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Ο Γιάννης Πρετεντέρης περιγράφει τις 26 μέρες που έδωσε μάχη με τον κορωνοϊό

«Ο ιός σε διαλύει κυριολεκτικά»

Διαβάστε το στο ekriti.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ lykavitos.gr

Αντιδράσεις για το λουκέτο και τη μεταφορά του πρωτοδικείου του Μεσολογγίου

Λόττο: Οι τυχεροί αριθμοί της κλήρωσης της Τετάρτης

Μυστήριο με μάρκες 2.000 ετών που βρήκαν οι αρχαιολόγοι – Έχουν ελληνικά γράμματα

Άρης-Ολυμπιακός 1-1: Χάθηκαν δύο «χρυσοί» βαθμοί στο Βικελίδης

ΑΕΚ - Παναθηναϊκός 3-0: Κακός Παναθηναϊκός, στο +4 η ΑΕΚ (video)

FBI: Φόβοι για τρομοκρατική επίθεση στις ΗΠΑ, παρόμοια με αυτή του Ισλαμικού Κράτους στη Μόσχα