Η εξομολόγηση του Γιάννη Πρετεντέρη: Έτσι έζησα με τον κορωνοϊό

11:34 - 15/04/2020

Στις δύσκολες στιγμές τις τελευταίες 26 μέρες αναφέρεται στη στήλη του στην εφημερίδα Τα Νέα ο γνωστός δημοσιογράφος Γιάννης Πρετεντέρης. Σημειώνοντας πως μολονότι ο ίδιος πέρασε τον ιό με ήπια συμπτώματα, παρόλα αυτά εξηγεί πως το «χτύπημα» είναι δυνατό και απαιτείται από τον ασθενή να κάνει πίσω και να πάρει χρόνο. Ολόκληρο το άρθρο: ΘΑ […] The post Η εξομολόγηση του Γιάννη Πρετεντέρη: Έτσι έζησα με τον κορωνοϊό appeared first on Paraskhnio.gr.

Διαβάστε Περισσότερα στο paraskhnio.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Πρετεντέρης: «Έτσι πέρασα 26 ημέρες μάχης με τον κορωνοϊό»

Στη μάχη που έδωσε για 26 ημέρες με τον κορωνοϊό αναφέρεται στο σημερινό του άρθρο στα «Νέα» ο Γιάννης Πρετεντέρης μια ημέρα μετά την ανάρτησή του στο twitter σύμφωνα με την οποία ενημέρωνε ότι ανάρρωσε πλήρως από τον ιό. Ο Γιάννης Πρετεντέρης, μεταφέροντας την προσωπική του εμπειρία, γράφει ότι «ο ιός σε διαλύει κυριολεκτικά» και ζητά από όλους να ακούν τις συμβουλές των γιατρών. Το […]

Διαβάστε το στο lykavitos.gr

O "διάλογος" του Ντερμπεντέρη με τον κορονοϊό...

"-Ξέρεις ποιος είμαι εγώ; τον ρώτησα απορημένος. -Μήπως είσαι ο Βαρουφάκης; -Εγώ; Τι σχέση έχω με τον Βαρουφάκη;"...  Στη μάχη που έδωσε για 26 ημέρες με τον κορωνοϊό, αφιέρωσε το σημερινό του...

Διαβάστε το στο nonews-news.blogspot.com

Η εξομολόγηση του Πρετεντέρη για κορονοϊό: “Σε διαλύει και…”

Τι εξομολογήθηκε ο Πρετεντέρης για τον κορονοϊό; Νικητής βγήκε στη μάχη με τον κορονοϊό ο Γιάννης Πρετεντέρης, ο οποίος 26 ημέρες μετά την εκδήλωση των πρώτων συμπτωμάτων, έχει αναρρώσει πλήρως. Ο δημοσιογράφος σε άρθρο του στα «ΝΕΑ» περιγράφει την εμπειρία του και καλεί τους πολίτες να συμμορφωθούν με τις οδηγίες των ειδικών και να μείνουν […] Διαβάστε ολόκληρο το άρθρο Η εξομολόγηση του Πρετεντέρη για κορονοϊό: “Σε διαλύει και…”.

Διαβάστε το στο fimes.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ paraskhnio.gr

ΕΟΔΥ: Υποχώρηση στους δείκτες του κορωνοϊού

Παπανδρέου προς ΝΔ: Μας οδηγήσατε εδώ γιατί υπηρετείτε τους ισχυρούς της ελίτ

Κώστας Σκρέκας: Με έωλα επιχειρήματα προσπαθούν να πλήξουν κυβέρνηση και πρωθυπουργό για να αποκομίσουν πολιτικά οφέλη

Το 1555 «κερδίζει το στοίχημα» της εξυπηρέτησης του πολίτη – Οι απαντημένες κλήσεις έχουν ξεπεράσει τα 8 εκατομμύρια

Τα πρωτοσέλιδα των τοπικών εφημερίδων

Έχετε πρόβλημα με την ακοή σας; Ελέγξτε το σάκχαρό σας