Επέστρεψε ο Γιώργος Λιάγκας στον αέρα του ΣΚΑΙ

12:18 - 20/04/2020

Ο Γιώργος Λιάγκας επέστρεψε ξανά στον τηλεοπτικό αέρα του ΣΚΑΙ, ύστερα από τη διακοπή της εκπομπής του, λόγω των περιοριστικών […] The post Επέστρεψε ο Γιώργος Λιάγκας στον αέρα του ΣΚΑΙ appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Επέστρεψε ο Γιώργος Λιάγκας στον "αέρα" του ΣΚΑΪ (VIDEO)

Στον τηλεοπτικό αέρα του ΣΚΑΙ επέστρεψε σήμερα ο Γιώργος Λιάγκας, ύστερα από τη διακοπή της εκπομπής του, λόγω των περιοριστικών μέτρων κατά του κορωνοϊού. Μαζί του στο πλατό της εκπομπής βρέθηκαν η Ελένη Τσολάκη και ο Νίκος Γεωργιάδης, ενώ ο Δημήτρης Παπανώτας και η Κατερίνα Γκαγκάκη βγήκαν σε ζωντανή σύνδεση μέσω skype από το σπίτι τους. «Χρόνια πολλά, Χριστός Ανέστη. Καλώς ήρθατε και καλώς ήρθαμε. Μου φαίνεται ότι ξεκινάει τηλεοπτική σεζόν σήμερα γιατί έχω να βγω πάρα πολύ καιρό στον τηλεοπτικό αέρα. Είπαν οι ιθύνοντες του ΣΚΑΙ να μπούμε σε μια κανονικότητα, να βγουν και οι υπόλοιπες εκπομπές που είχαν κοπεί για ένα μήνα λόγω της καραντίνας και όλων των μέτρων για τον κορωνοϊό. Θα έχουμε λ

Διαβάστε το στο thestival.gr

ΣΚΑΪ: Επέστρεψε ο Γιώργος Λιάγκας μετά από ένα μήνα (Video)

Επέστρεψε ο Γιώργος Λιάγκας στον ΣΚΑΪ μετά από ένα μήνα απουσίας, αφού πολλές εκπομπές είχαν “κοπεί” λόγω του κορονοϊού.  Μπορεί εδώ και ένα μήνα περίπου να μην εμφανιζόταν ο Γιώργος Λιάγκας στον ΣΚΑΪ μαζί με την υπόλοιπη παρέα του, όμως σήμερα, Δευτέρα του Πάσχα, η εκπομπή “Μεσημέρι με τον Γιώργο Λιάγκα” προβλήθηκε κανονικά. Τόσο αυτή […] Το άρθρο ΣΚΑΪ: Επέστρεψε ο Γιώργος Λιάγκας μετά από ένα μήνα (Video) εμφανίζεται στο iPop.

Διαβάστε το στο ipop.gr

Ο Γιώργος Λιάγκας επέστρεψε στον αέρα (video)

"Θα έχουμε λίγο διαφοροποιημένη θεματολογία"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»