«Ήμουν νηστικός οκτώ μέρες μέχρι που η Ρένα Βλαχοπούλου μού έστειλε χρήματα για να φάω»

16:57 - 20/04/2020

Στο Πρώτο Θέμα και τον Δημήτρη Δανίκα έδωσε συνέντευξη ο ηθοποιός Γιώργος Βογιατζής, ο οποίος αποκάλυψε πως την περίοδο που […] The post «Ήμουν νηστικός οκτώ μέρες μέχρι που η Ρένα Βλαχοπούλου μού έστειλε χρήματα για να φάω» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

«Είχα μείνει νηστικός οκτώ μέρες! Ευτυχώς η Ρένα Βλαχοπούλου μού έστειλε χρήματα για να φάω»

Πασίγνωστος Έλληνας ηθοποιός αποκαλύπτει. Σε συνέντευξη που έδωσε πασίγνωστος Έλληνας ηθοποιός, αποκάλυψε πως την περίοδο που σπούδαζε στο Παρίσι, είχε μείνει οκτώ μέρες νηστικός, ώσπου ... Διαβάστε περισσότερα To άρθρο «Είχα μείνει νηστικός οκτώ μέρες! Ευτυχώς η Ρένα Βλαχοπούλου μού έστειλε χρήματα για να φάω» δημοσιεύτηκε στο Newsit.gr .

Διαβάστε το στο Newsit

"Ήμουν νηστικός οκτώ μέρες μέχρι που η Ρένα Βλαχοπούλου μού έστειλε χρήματα για να φάω"

Στο Πρώτο Θέμα και τον Δημήτρη Δανίκα έδωσε συνέντευξη ο ηθοποιός Γιώργος Βογιατζής, ο οποίος αποκάλυψε πως την περίοδο που σπούδαζε στο Παρίσι, είχε μείνει οκτώ μέρες νηστικός, ώσπου του έστειλε χρήματα η Ρένα Βλαχοπούλου. Ο “Ζορμπάς” ήταν η πρώτη σου ταινία… Όχι ακριβώς. Ήταν η δεύτερη. Η πρώτη ταινία με τίτλο “Αθήνα ώρα 12” έγινε εκ των ενόντων, ήταν φοιτητική και δεν την έχει δει κανείς. Τι εννοείς φοιτητική; Για ένα διάστημα φοιτούσα στη Σχολή Σταυράκου. Στη συνέχεια πήγα στο Παρίσι στη διάσημη κινηματογραφική σχολή του Ιβ Φιρέ. Ωστόσο, εκείνος έφυγε γιατί έγινε προσωπικός κόουτς του Μιτεράν. Και μετά έφυγα από Παρίσι και πήγα Ρώμη. Επρόκειτο να επιστρέψω για το στρατιωτικό μου, αλλά κ

Διαβάστε το στο thestival.gr

«Είχα μείνει οκτώ ημέρες νηστικός και ευτυχώς η Ρένα Βλαχοπούλου μου έστειλε λεφτά για να φάω»

The post «Είχα μείνει οκτώ ημέρες νηστικός και ευτυχώς η Ρένα Βλαχοπούλου μου έστειλε λεφτά για να φάω» appeared first on TheCaller.Gr.

Διαβάστε το στο thecaller.gr

«Επί 8 μέρες ήμουν νηστικός - Η Ρένα Βλαχοπούλου μου έστειλε λεφτά για να φάω» (φώτο)

Την αποκάλυψη ότι ήταν επί οκτώ ημέρες νηστικός έκανε ο ηθοποιός Γιώργος Βογιατζής σε συνέντευξη του. Όπως τόνισε η Ρένα Βλαχοπούλου ήταν αυτή που το έστειλε χρήματα για να φάει.  Ο "Ζορμπάς" ήταν η πρώτη σου ταινία Όχι ακριβώς. Ήταν η δεύτερη. Η πρώτη ταινία με τίτλο "Αθήνα ώρα 12" έγινε εκ των ενόντων, ήταν φοιτητική και δεν την έχει δει κανείς. Τι εννοείς φοιτητική; Για ένα διάστημα φοιτούσα στη Σχολή Σταυράκου. Στη συνέχεια πήγα στο Παρίσι στη διάσημη κινηματογραφική σχολή του Ιβ Φιρέ. Ωστόσο, εκείνος έφυγε γιατί έγινε προσωπικός κόουτς του Μιτεράν. Και μετά έφυγα από Παρίσι και πήγα Ρώμη. Επρόκειτο να επιστρέψω για το στρατιωτικό μου, αλλά κόλλησα στη Ρώμη. Πανέμορφη πόλη. Πάντα έβρισκες έν

Διαβάστε το στο pronews.gr

«Ήμουν νηστικός οκτώ μέρες μέχρι που η Ρένα Βλαχοπούλου…»

Συνέντευξη στο Πρώτο Θέμα έδωσε ο ηθοποιός Γιώργος Βογιατζής, ο οποίος αποκάλυψε πως την περίοδο που σπούδαζε στο Παρίσι, είχε μείνει οκτώ μέρες νηστικός, ώσπου του έστειλε χρήματα η Ρένα Βλαχοπούλου. Αναλυτικά τι ανέφερε: Ο «Ζορμπάς» ήταν η πρώτη σου ταινία… «Όχι ακριβώς. Ήταν η δεύτερη. Η πρώτη ταινία με τίτλο “Αθήνα ώρα 12” έγινε […]

Διαβάστε το στο irafina.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»