Η Αθηναΐς Νέγκα για τον κορωνοϊό: «Μου άφηναν το φαγητό έξω από το δωμάτιο σαν φυλακισμένη»

11:45 - 22/04/2020

  Η Αθηναΐς Νέγκα έχοντας ξεπεράσει τον κορωνοϊό, μίλησε γι΄αυτή την περιπέτειά της, αποκαλύπτοντας πως ποτέ δεν είχε κάνει το τεστ. «Πέρασα...

Διαβάστε Περισσότερα στο govastileto.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Η Αθηναΐς Νέγκα για τον κορωνοϊό: «Μου άφηναν το φαγητό έξω από το δωμάτιο σαν φυλακισμένη»

Η Αθηναΐς Νέγκα έχοντας ξεπεράσει τον κορωνοϊό, μίλησε γι΄αυτή την περιπέτειά της, αποκαλύπτοντας πως ποτέ...

Διαβάστε το στο Zougla

Η Νέγκα για τον Κορονοϊό-Μου άφηναν φαγητό έξω απο την πόρτα λες και ήμουν φυλακισμένη

Η Αθηναΐδα Νέγκα βρέθηκε στο πλατό του Live News και περιέγραψε στον Νίκο Ευαγγελάτο πώς διαχειρίστηκε την καθημερινότητά της, μόλις κατάλαβε ότι δεν νοσούσε από μια συνηθισμένη γρίπη. Δεν άκουσα κανέναν από το περιβάλλον μου να αρρωστήσει, οπότε θεωρώ ότι υπάρχουν πολλοί ασυμπτωματικοί ανάμεσά μας. Στο σπίτι, όταν πέρασαν κάποιες μέρες και κατάλαβα ότι δεν είναι ένα κοινό κρυολόγημα, μια απλή γρίπη, κλείστηκα σε ένα δωμάτιο. Το πετύχαμε σε ένα καλό βαθμό εξήγησε η ίδια και συμπλήρωσε: Ο άντρας μου δεν έμπαινε μέσα, μου άφηναν το φαγητό έξω από το δωμάτιο σαν φυλακισμένη, πήγαινα το έπαιρνα. Το δύσκολο στο σπίτι ήταν ότι έπρεπε να επιβιώσουμε με το φαγητό του άντρα μου, εκεί τα είδαμε όλα! Αλλά

Διαβάστε το στο spoilers
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ govastileto.gr

Πανσέληνος στον Σκορπιό στις 24 Απριλίου 2024 – Προβλέψεις για όλα τα ζώδια

Μαριάντα Πιερίδη – Πάνος Ιωάννου: Διασκέδασαν στο Nox – Τα τρυφερά τετ α τετ

4 τύποι μαμάδων προς αποφυγή

Ο κανόνας 3-3-3 που μπορεί να διώξει μακριά το άγχος

Ασημένια Βουλιώτη: Ποια είναι η ευαίσθητη «Δεσποινιώ» από τις Ψυχοκόρες;

Συμβουλές για να κρατάς την αρτηριακή σου πίεση σε χαμηλά επίπεδα