Ο Διονύσης Τσακνής μιλάει για τον δικό του Λαυρέντη: «Του έχω θυμώσει... Δεν έχω πενθήσει ακόμα»

15:24 - 26/10/2019

Ο Διονύσης Τσακνής στην πρώτη του συνέντευξη μετά τον χαμό του αξέχαστου Λαυρέντη Μαχαιρίτσα, μίλησε για τον «δικό» του φίλο,…

Διαβάστε Περισσότερα στο NewsBomb
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Διονύσης Τσακνής για τον θάνατο του Λαυρέντη Μαχαιρίτσα: «Του έχω θυμώσει, δεν έχω θρηνήσει ακόμη» (ΒΙΝΤΕΟ)

Σε μία από τις σπάνιες συνεντεύξεις του ο Διονύσης Τσακνής αναφέρθηκε και στην πρόσφατη απώλεια του Λαυρέντη Μαχαιρίτσα, του φίλου, κουμπάρου του και αγαπημένου επί χρόνια συνεργάτη του.  The post Διονύσης Τσακνής για τον θάνατο του Λαυρέντη Μαχαιρίτσα: «Του έχω θυμώσει, δεν έχω θρηνήσει ακόμη» (ΒΙΝΤΕΟ) appeared first on TheCaller.Gr.

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Ο Διονύσης Τσακνής μιλάει για τον δικό του Λαυρέντη: «Του έχω θυμώσει... Δεν έχω πενθήσει ακόμα»

ΕΛΛAΔΑ  Ο Διονύσης Τσακνής στην πρώτη του συνέντευξη μετά τον χαμό του αξέχαστου Λαυρέντη Μαχαιρίτσα, μίλησε για τον «δικό» του φίλο, κουμπάρο, την οικογένειά του όπως είπε. Μιλώντας στην εκπομπή «Καλύτερα δε γίνεται», ο γνωστός και αγαπημένος καλλιτέχνης, φανερά συντετριμμένος για αυτή την τόσο ξαφνική απώλεια, μίλησε για τον άνθρωπο με τον οποίο συνέδεσε όλη την καλλιτεχνική του πορεία, από το ξεκίνημά της και για πολλά χρόνια. Τόνισε πως είναι πολύ νωπή ακόμα η απώλεια του Λαυρέντη Μαχαιρίτσα και παραδέχτηκε πως δεν έχει θρηνήσει ακόμα για τον χαμό του. Αποκάλυψε μάλιστα πως έχει καθημερινή επαφή με τη σύζυγο του Λαυρέντη Μαχαιρίτσα και με την κόρη του, τη Μαρία Κλάρα η οποία είναι η βαφτιστ

Διαβάστε το στο topontiki.gr

Τσακνής για Μαχαιρίτσα: «Του έχω θυμώσει... Δεν έχω πενθήσει ακόμα»

Ο* Διονύσης Τσακνής* έδωσε την πρώτη του συνέντευξη μετά τον χαμό του αξέχαστου Λαυρέντη Μαχαιρίτσα στην εκπομπή...

Διαβάστε το στο ekriti.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ NewsBomb

Κτηνωδία: Πυροβόλησαν και σκότωσαν δελφινάκι

ΑΕΚ - Παναθηναϊκός 3-0: Βήμα τίτλου με εμφάνιση... Πρωταθλήτριας για την «Ένωση»

Super League: Στο +4 κι αγκαλιάζει τον τίτλο η ΑΕΚ

Σακελλαροπούλου από Χιλή: «Οι σχέσεις των δύο χωρών βρίσκονται σε άριστο επίπεδο»

Λασίθι: Περιπέτεια για 57χρονη πεζοπόρο που τραυματίστηκε στο φαράγγι του Ρίχτη

Γιώργος Λυγγερίδης: Το «φλασάκι» με τα 15 βίντεο από ανώνυμο πληροφοριοδότη ξεκλείδωσε την υπόθεση