Αιμίλιος Λιάτσος: «Έκλαψα πολλές φορές, κλείστηκα στον εαυτό μου και δεν έβγαινα από το δωμάτιο»

12:00 - 27/10/2019

Στην εκπομπή “Έλα χαμογέλα” και την Ειρήνη Αρβανίτη έδωσε συνέντευξη ο Αιμίλιος Λιάτσος, ο οποίος μίλησε και για τις δύσκολες […] The post Αιμίλιος Λιάτσος: «Έκλαψα πολλές φορές, κλείστηκα στον εαυτό μου και δεν έβγαινα από το δωμάτιο» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Λιάτσος: Έκλαψα πολλές φορές, κλείστηκα στον εαυτό μου και δεν έβγαινα από το δωμάτιο (Video)

ΕΛΛAΔΑ  Για την οικονομική καταστροφή, που υπέστη, μίλησε ο Αιμίλιος Λιάτσος.  «Είχα πολλά σκαμπανεβάσματα στη ζωή αλλά το σημαντικό είναι να μην παρατάς τίποτα», παραδέχτηκε.  Γυρνώντας τον χρόνο πίσω αποκάλυψε πώς πήρε την απόφαση από το αυστηρό προφίλ που είχε στο Mega να μεταπηδήσει στο Star και να παρουσιάζει lifestyle δελτίο ειδήσεων. Ο ίδιος είπε: «Εγώ είμαι επαγγελματίας, η πρόταση για το δελτίο του Star ήταν συγκεκριμένη και με πολλά λεφτά». Και συνέχισε λέγοντας: «Ένας παρουσιαστής ειδήσεων πριν 13 χρόνια μπορεί να έπαιρνε μέχρι και 30.000 ευρώ το μήνα». Για πρώτη φορά αποκάλυψε και τον λόγο που έφυγε από το Star: «Έφυγα από το Star γιατί έβγαζα την εφημερίδα «Παρασκευή +13». Σε ό,τι

Διαβάστε το στο topontiki.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»