Αιμίλιος Λιάτσος: «Χάσαμε ένα παιδί με τη γυναίκα μου όταν ήταν έγκυος στον τέταρτο μήνα» (βίντεο)

12:49 - 27/10/2019

Στην εκπομπή “Έλα χαμογέλα” και την Ειρήνη Αρβανίτη έδωσε συνέντευξη ο Αιμίλιος Λιάτσος, ο οποίος μίλησε και για τις δύσκολες στιγμές που πέρασε, αλλά και πώς κατάφερε να τις ξεπεράσει και να σταθεί στα πόδια του. «Έρχομαι εδώ στην Αγ. Τριάδα, στην Ιπποκράτειο Πολιτεία, για να αποφορτιστώ. Εδώ παντρεύτηκε ο γιος μου και βαφτίστηκε ο εγγονός μου. Είχα πολλά σκαμπανεβάσματα στη ζωή μου, αλλά το σημαντικό είναι να μην τα παρατάς ποτέ. Εγώ είμαι επαγγελματίας, η πρόταση για το δελτίο του Star, που ήταν όλο lifestyle, ήταν συγκεκριμένη και τα λεφτά ήταν πολλά τότε. Ένας παρουσιαστής ειδήσεων, πριν 13 χρόνια, μπορούσε να πάρει και 30.000 ευρώ το μήνα, το λέω και σοκάρω τώρα, αλλά δεν θέλω να λέω ψέματ

Διαβάστε Περισσότερα στο pronews.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αιμίλιος Λιάτσος: Χάσαμε ένα παιδί με τη γυναίκα μου όταν ήταν έγκυος στον τέταρτο μήνα! (VIDEO)

Συνέντευξη στην τηλεοπτική εκπομπή «Έλα χαμογέλα» έδωσε ο Αιμίλιος Λιάτσιος, ο οποίος μίλησε και για τις δύσκολες στιγμές που πέρασε, αλλά και πώς κατάφερε να τις ξεπεράσει και να σταθεί στα πόδια του. «Έρχομαι εδώ στην Αγ. Τριάδα, στην Ιπποκράτειο Πολιτεία, για να αποφορτιστώ. Εδώ παντρεύτηκε ο γιος μου και βαφτίστηκε ο εγγονός μου. Είχα πολλά σκαμπανεβάσματα στη ζωή μου, αλλά το σημαντικό είναι να μην τα παρατάς ποτέ. Εγώ είμαι επαγγελματίας, η πρόταση για το δελτίο του Star, που ήταν όλο lifestyle, ήταν συγκεκριμένη και τα λεφτά ήταν πολλά τότε. Ένας παρουσιαστής ειδήσεων, πριν 13 χρόνια, μπορούσε να πάρει και 30.000 ευρώ το μήνα, το λέω και σοκάρω τώρα, αλλά δεν θέλω να λέω ψέματα στον κόσ

Διαβάστε το στο thestival.gr

Συγκλονίζει o ΑιμίλιοςΛιάτσος: « Χάσαμε ένα παιδί με τη γυναίκα μου». Βίντεο

 «Αυτό θα το πω για πρώτη φορά. Χάσαμε ένα παιδί με τη γυναίκα μου όταν ήταν έγκυος στον τέταρτο μήνα». Στην εκπομπή “Έλα χαμογέλα” και την Ειρήνη Αρβανίτη έδωσε συνέντευξη ο Αιμίλιος Λιάτσος, ο οποίος μίλησε και για τις δύσκολες στιγμές που πέρασε, αλλά και πώς

Διαβάστε το στο madata.gr

Συγκλονίζει η εξομολόγηση του Αιμίλιου Λιάτσου! Χάσαμε ένα παιδί με τη γυναίκα μου όταν ήταν έγκυος στον τέταρτο μήνα

Στην εκπομπή “Έλα χαμογέλα” και την Ειρήνη Αρβανίτη έδωσε συνέντευξη ο Αιμίλιος Λιάτσος, ο οποίος μίλησε και για τις δύσκολες στιγμές που πέρασε, αλλά και πώς κατάφερε να τις ξεπεράσει και να σταθεί στα πόδια του. «Έρχομαι εδώ στην Αγ. Τριάδα, στην Ιπποκράτειο Πολιτεία, για να αποφορτιστώ. Εδώ παντρεύτηκε ο γιος μου και βαφτίστηκε ο […]

Διαβάστε το στο irafina.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ pronews.gr

Οι μουλάδες της Τεχεράνης «φλερτάρουν» με τον Μπάιντεν κατά της Ρωσίας! - Δεν δέχονται ρωσικό αίτημα για εγγυήσεις

Οι 5+1 τρόποι για να μη μαυρίζουν οι μπανάνες

Με αυτόν τον τρόπο θα διατηρήσετε τη φέτα για μήνες

Το καθεστώς του Κιέβου επιβεβαίωσε το θάνατο μέλους της διαπραγματευτικής του ομάδας: Αρνείται ότι τον εκτέλεσε

Πρόεδρος των Ελλήνων της Ουκρανίας: «Ο Πούτιν διαπράττει γενοκτονία κατά Ουκρανών και Ελλήνων»

Κορωπί: Άνοιξε νέος κύκλος ερευνών & καταθέσεων για την εξαφάνιση της Άρτεμις