Στικούδη: Αποκάλυψε το μυστικό για το τέλειο σώμα της!

14:51 - 14/05/2020

Η τραγουδίστρια έδωσε σαφείς οδηγίες για ένα αγαλματένιο κορμί Το άρθρο Στικούδη: Αποκάλυψε το μυστικό για το τέλειο σώμα της! εμφανίστηκε πρώτο στο sportime.gr.

Διαβάστε Περισσότερα στο sportime.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Στικούδη: Αποκάλυψε το μυστικό για το τέλειο σώμα της!

Η Κατερίνα Στικούδη είναι χωρίς αμφιβολία ένα από τα πιο όμορφα και καλογυμνασμένα κορίτσια της ελληνικής τηλεόρασης. Η τραγουδίστρια και παρουσιάστρια αποκάλυψε μέσα από το λογαριασμό της στο Instagram τι κάνει και έχει χτίσει αυτό το υπέρχο κορμί, το οποίο και διατηρεί. Καλημέρα!! Πολλοί με ρωτάτε τι γυμναστική κάνω , ποια είναι η διατροφή μου και τα σχετικά ! Έχω μάθει να αγαπάω το σώμα μου ,να φροντίζω τον εαυτό μου και ποτέ να μην κάνω υπερβολές! Η γυμναστική που κάνω τα τελευταία χρόνια είναι Crossfit! Ναι είναι δύσκολη η γυμναστική αυτή αλλά είναι για όλους αρκεί να ακούμε τον προπονητή μας. Επίσης το νερό είναι πολύ σημαντικό για την υγεία μας, καταναλώνω περίπου 3 λίτρα καθημερινά ! Ωσ

Διαβάστε το στο spoilers
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ sportime.gr

Στο πλευρό του Δημήτρη Παπανώτα η Κατερίνα Καινούργιου: Λάθος η τοποθέτηση Πανόπουλου

Ο διαβασμένος Αλμέιδα και ο κορυφαίος Αραούχο

Survivor 25/4 spoiler: Ποια ομάδα έχει προβάδισμα για το έπαθλο – ταξίδι στη Νέα Υόρκη!

Ο Αλμέιδα έκανε αυτό που ξέρει! Έριξε τους τόνους

e-Sportime (25/4): Κατέβασε την ηλεκτρονική εφημερίδα – Έρχεται το 14ο πρωτάθλημα!

Ολυμπιακός σε… mode F-4, έκανε το break στη Βαρκελώνη και πλέον η πρόκριση θα κριθεί στο ΣΕΦ! (vid)