Πένθος για τη δημοσιογράφο Μαριάννα Πυργιώτη: Έφυγε από τη ζωή η ανιψιά της

08:18 - 21/05/2020

«Ζήστε την κάθε στιγμή παιδιά, την κάθε στιγμή με χαρά» εγραψε στο Twitter η δημοσιογράφος 

Διαβάστε Περισσότερα στο ProtoThema.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Πένθος για την δημοσιογράφο Μαριάννα Πυργιώτη, έφυγε από τη ζωή η ανιψιά της

Τις δύσκολες αυτές στιγμές που ζει η οικογένειά της, θέλησε να μοιραστεί η δημοσιογράφος Μαριάννα Πυργιώτη...

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Πένθος για την Μαριάννα Πυργιώτη – Αγαπημένο της πρόσωπο έφυγε από τη ζωή

Πένθος για την δημοσιογράφο Μαριάννα Πυργιώτη - Αγαπημένο της πρόσωπο έφυγε από τη ζωή The post Πένθος για την Μαριάννα Πυργιώτη – Αγαπημένο της πρόσωπο έφυγε από τη ζωή appeared first on TLIFE.

Διαβάστε το στο tlife.gr

Πένθος για τη δημοσιογράφο Μαριάννα Πυργιώτη: Έφυγε από τη ζωή η ανιψιά της - Η ανάρτησή της στο twitter

MEDIA  Η δημοσιογράφος Μαριάννα Πυργιώτη έκανε γνωστό στο twitter πως έφυγε από τη ζωή η ανιψιά της, η οποία είχε την ίδια ηλικία με τον γιο της. Τις δύσκολες αυτές στιγμές που ζει η οικογένειά της, η Μαριάννα Πυργιώτη θέλησε να περάσει το μήνυμα να μην αφήνουμε το χρόνο να περνά και να ζούμε την κάθε μας στιγμή. «Σήμερα θα πάω στην κηδεία της ανηψιάς μου. Με τη ξαδέλφη μου γεννήσαμε σχεδόν μαζί. Αυτή κορίτσι εγώ αγόρι…..Δεν έχω τι άλλο να σας πω εκτός από αυτό: Ζήστε την κάθε στιγμή παιδιά, την κάθε στιγμή με χαρά» ανέφερε συγκεκριμένα και δέχτηκε δεκάδες συλλυπητήρια και μηνύματα συμπαράστασης για την απώλεια της αγαπημένης της ανιψιάς. Δείτε το tweet της δημοσιογράφου: Σήμερα θα πάω στην κηδε

Διαβάστε το στο topontiki.gr

Πένθος για τη δημοσιογράφο Μαριάννα Πυργιώτη: Έφυγε από τη ζωή η ανιψιά της

Η δημοσιογράφος Μαριάννα Πυργιώτη έκανε γνωστό στο twitter πως έφυγε από τη ζωή η ανιψιά της, η οποία είχε την ίδια ηλικία με τον γιο της. Τις δύσκολες αυτές στιγμές που ζει η οικογένειά της, η Μαριάννα Πυργιώτη θέλησε να περάσει το μήνυμα να μην αφήνουμε

Διαβάστε το στο madata.gr

Βαρύ πένθος για τη Μαριάννα Πυργιώτη – Πέθανε η…

Τις δύσκολες αυτές στιγμές που ζει η οικογένειά της, θέλησε να μοιραστεί η δημοσιογράφος Μαριάννα Πυργιώτη, στέλνοντας το μήνυμα να μην αφήνουμε το χρόνο να περνά και να ζούμε την κάθε μας στιγμή. Η δημοσιογράφος έκανε γνωστό στο twitter πως έφυγε από τη ζωή η ανιψιά της, η οποία είχε την ίδια ηλικία με τον […]

Διαβάστε το στο makeleio.gr

Δύσκολες για την Μαριάννα Πυργιώτη, έφυγε από τη ζωή η ανιψιά της

Το μήνυμά της δημοσιογράφου

Διαβάστε το στο news.gr

Το δράμα της Μαριάννας Πυργιώτη-Νεκρή η ανιψιά της

Σήμερα θα πάω στην κηδεία της ανηψιάς μου. Με τη ξαδέλφη μου γεννήσαμε σχεδόν μαζί. Αυτή κορίτσι εγώ αγόρι…..Δεν έχω τι άλλο να σας πω εκτός από αυτό: Ζήστε την κάθε στιγμή παιδιά, την κάθε στιγμή με χαρά, έγραψε η ίδια στο συγκινητικό της μήνυμα στο Twitter η Μαριάννα Πυργιώτη χθές και μας έκανε κομμάτια. Μέχρι αυτή την ώρα δεν έχουν γίνει γνωστά τα αίτια του θανάτου της νεαρής κοπέλας. Ο πόνος είναι μεγάλος τόσο για την δημοσιογράφο αλλά κυρίως για την οικογένειά της. (πληροφορίες από το nassosblog) > Διαβάστε όλο το άρθρο εδώ: Το δράμα της Μαριάννας Πυργιώτη-Νεκρή η ανιψιά της

Διαβάστε το στο spoilers
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ProtoThema.gr

Περίπατος Βιβλίου: Εκδηλώσεις σε όλη την Ελλάδα για τον εορτασμό της Ημέρας Βιβλίου

Αφελείς, ηλίθιοι ή απλώς αδίστακτοι;

Λόρδος Βύρωνας: Έκθεση - αφιέρωμα στον σπουδαίο φιλέλληνα ποιητή από το Μουσείο της Ακρόπολης

ΗΠΑ: Συγκρούσεις αστυνομικών με φοιτητές σε πανεπιστήμια στο Τέξας και τη Νότια Καλιφόρνια με δεκάδες συλλήψεις

Ταμείο Ανάκαμψης: ευκαιρία και πρόκληση για την Ελλάδα

Πάσχα 2024: Ξεκινά σήμερα το εορταστικό ωράριο των εμπορικών καταστημάτων