Ν. Βούτσης: Το έλλειμμα ενημέρωσης και οι ενδοκυβερνητικές διαφωνίες για τα γεγονότα στον Έβρο, αφήνουν έδαφος σε πολεμικές κραυγές

13:29 - 24/05/2020

 «Δεν έχω καταλάβει τι συμβαίνει στον Έβρο και βεβαίως ανησυχώ, διότι αυτά τα ζητήματα δεν αφορούν σε μία "παρεξήγηση", ούτε αποτελούν μια σαπουνόπερα», δήλωσε ο τέως πρόεδρος της Βουλής και βουλευτής του ΣΥΡΙΖΑ, Νίκος Βούτσης, μιλώντας στον ρ/σ Αθήνα 9,84.

Διαβάστε Περισσότερα στο analitis.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ν. Βούτσης: Έλλειμμα ενημέρωσης και ενδοκυβερνητικές διαφωνίες για τον Έβρο

«Δεν έχω καταλάβει τι συμβαίνει στον Έβρο και βεβαίως ανησυχώ, διότι αυτά τα ζητήματα δεν αφορούν σε μία "παρεξήγηση", ούτε αποτελούν μια σαπουνόπερα», δήλωσε ο τέως πρόεδρος της Βουλής και βουλευτής του ΣΥΡΙΖΑ, Νίκος Βούτσης.

Διαβάστε το στο naftemporiki.gr

Βούτσης: Ανησυχία φέρνουν το έλλειμμα ενημέρωσης και οι ενδοκυβερνητικές διαφωνίες

Βούτσης: Ανησυχία φέρνουν το έλλειμμα ενημέρωσης και οι ενδοκυβερνητικές διαφωνίες Sun, 24/05/2020 - 15:02

Διαβάστε το στο sofokleousin.gr

Βούτσης για Έβρο: Έλλειμμα ενημέρωσης, ενδοκυβερνητικές διαφωνίες αφήνουν έδαφος σε πολεμικές κραυγές

«Δεν έχω καταλάβει τι συμβαίνει στον Έβρο και βεβαίως ανησυχώ, διότι αυτά τα ζητήματα δεν αφορούν σε μία "παρεξήγηση", ούτε αποτελούν μια σαπουνόπερα», δήλωσε ο τέως πρόεδρος της Βουλής και βουλευτής του ΣΥΡΙΖΑ, Νίκος Βούτσης, μιλώντας στον ρ/σ Αθήνα 9,84.

Διαβάστε το στο matrix24.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ analitis.gr

Σουηδία-Covid-19: Εμβολιάστηκε ο πρωθυπουργός Λεβέν, παροτρύνει τους πολίτες να κάνουν το ίδιο

Νέο ban της FΙΒΑ στην ΑΕΚ

ΜέΡΑ 25: Nα καταργηθούν άμεσα τα sms και η νυχτερινή απαγόρευση

Κοζάνη: Στις περιοχές που υπέστησαν ζημιές ο πρόεδρος του ΕΛΓΑ

Αυστηρά μέτρα και αλλαγές στο Wimbledon

Ημιτελικός των ρεκόρ στο «Θεράμικα»